Arama sonuçları: *

1. L

Microsoft hesaptan para cekmesi

Sadece Xbox game aboneliği vardı aylık 30tl idi onun üzerinden çekmiş parayı hepsine iade talebi oluşturdum
  2. L

Microsoft a ulaşamıyorum zaten müşteri hizmetleri çalışmıyor diyor otomatik cevap veriyor zaten ilk konuyu açarken de yazdım başka nasıl yol izlemem lazım bilen varsa onu soruyorum
  3. L

Bankayla iletişime geçtiğim zaten onlarda Microsoft a yönlendiriyor şuan için sadece banka hesabı bloke edildi
  4. L

Herkese iyi bayramlar Microsoft family adı altında banka hesabimdan 1699tl para çekilmiş ve bu konuda bilgim ve bildirim gelmedi acil olarak ne yapmam lazım nasıl yol izlemem lazım hesabımı bloke ettirdim şuan 1688205156 Durum acil lütfen yardım edin
  5. L

Öneri RTX3060 12GB MI RTX3060ti 8GB mı?

Watman hatasıyla ilgili bı durumla karşılaştım MSI b450m a-promax anakartim vardı rx6700 ekran kartım var haftada 4 5 kez bu hatayı alıyordum daha sonra gigabayte b550 aourus elite V2 anakart ile değişim yaptım bir aydan fazladır hiçbir sorunla karşı karşıya kalmadım
  6. L

Çözüldü✓ B550 am4 anakartlarda ne tavsiye edersiniz

Gigabayte b550 aorus elit V2 modelini aldım teşekkür ederim
  7. L

Bu yöntemler bilgisayar gibi sistemlerde muhakkak bı aksilik yaratır diye düşünüyorum oyuzden uzatma Aparatı aldım teşekkür ederim
  8. L

Çözüldü✓ Anakart değişimi sonrası görüntü gelmiyor

Selamlar arkadaşlar anakartimi değiştirdikten sonra sistem çalışıyor fakat görüntü gelmiyor hiçbir şekilde hatta power düğmesinden kapatmaya çalışıyorum kapanmıyor bile sistemi tekrar tekrar kontrol ettim ama eksik kablo vs yok 1681336083 Anakart gigabayte b550 aourus elite V2 modeli güç...
  9. L

Çözüldü✓ Anakart değişimi sonrası neler yapilmali

Tekrar teşekkür ederim
  10. L

İnşallah ugrastirmaz geçen sizin verdiğiniz linkteki kartı aldım
  11. L

Teşekkür ederim bazı yerlerde Windows key anakarta gömülü diye biseyler okudum bu nedenle kafam karıştı
  12. L

Selamlar MSI b450m a-promax anakarttan gigabayte b550 aourus elite V2 anakarta geçiş yapıyorum işlemcim r5 3600 ilerleyen zamanlarda 5600 ile değişik olucak sorum şu anakarti direk değiştirdikten sonra yeniden Windows key almam gerekiyormu format atmam gerekiyor onu biliyorum
  13. L

Teşekkür ederim
  14. L

Evet işlemcinin üst tarafında bulunan kabloyu diyorum 1680810213 İkinci el düşünmüyorum
  15. L

Bir sorum daha olucak benim PSU dan anakarta ta us tarafa bağlanan güç kablosu kısa geliyor bu kabloyu uzatma şansı olurmu 16 pin olan değil yalnız o kablonun tam adını bilmediğim için tarif etmeye çalışıyorum
  16. L

Bununla aralarında fark cokmu
  17. L

Onlarda bütçeyi aşıyor
  18. L

Herkes selamlar daha önce sormuştum fakat kafam karıştı b550 anakart almak istiyorum maksimum bütçem 3500 Asus veya MSI düşünüyorum şuan AMD r5 3600 kullanıyorum ilerleyen zamanlarda 5600 e yukselticem Suanki donanım MSI b450m a-promax AMD r5 3600 Sapphire rx6700 G-skil 2*8 ram Rempage 750w...
  19. L

🔥İndirim Asus TUF GAMING 750B 80+ Bronze PSU - 1.699 TL (OUTLET)

B550 am4 anakartlarda indirim yokmu ya
  20. Nintendo switch v2+5oyun

Nintendo switch v2+5oyun

Nintendo switch v2 Almanya Media Markt dan alındı kullanılmadı desem yeridir kutusu faturası herşeyi ve artı olarak 5 tane orijinal oyunu ve fotoda görülen aksesuarları ile birlikte ekranında çizilmez ekran koruyucu mevcut Antalya içi elden teslim edebilirim diğer türlü kargo yapabilirim
Top Bottom