Arama sonuçları: *

1. B

İtopya hakkında bilgi

Bağlanamıyorum ki üstat kaç dakika bekliyom müzik çalıyor :D
  2. B

İtopya hakkında bilgi

Sayın dostlarım bilmiyorum doğru mu fakat sizlere sormak ve danışmak istiyorum.İtopya'da siparişim kargoya verildi gösteriliyor fakat bir takip numarası falan hiçbir şekilde yok bu konuda bilgisi olan var mı acaba ? Şimdiden teşekkürler
  3. B

İtopya Sipariş Süreci hakkında bilgi

Çok teşekkürler :)
  4. B

Bursa'da yaşıyorum
  5. B

Arkadaşlar İtopya'dan DA-G7 hazır sisteminde özelleştirme yapıp 25.09.2023 saat 23.10 civarında satın alım yaptım ve ödeme o an gerçekleştirildi.Sipariş hazırlanıyor kısmı hala sarı olmadı ödeme onaylandı kısmında duruyor şuan acaba İtopya bilgisayarı kaç gün içerisinde teslim ediyor daha...
  6. B

Hangi monitör alınır ?

Rekabetçi oyunlarla aranız varsa benim yolladığım TN panel ayrıca haberiniz olsun :)
  7. B

Hangi monitör alınır ?

https://www.hepsiburada.com/asus-vg248qg-24-165-hz-0-5ms-hdmi-display-freesync-full-hd-tn-oyuncu-monitoru-p-HBV00000N2QTO?magaza=Hepsiburada&utm_source=pc&utm_medium=akakce&utm_campaign=c&utm_content=c&utm_term=k&wt_pc=akakce.c.k.pc&v=1.35.5 Bunu da tavsiye edebilirim Ayrıca Nvidia ekran...
  8. B

İki sistem arasında hangisi alınır sizce ?

Aslında şöyle AMD de wattman olaylarını görmüştüm çekincem var o yüzden :(
  9. B

şimdi baktım pardon fakat amd ekran kartı almak istemiyorum ya ne yalan söyleyeyim sadece bu iki sistem arasında kaldık en sonda
  10. B

üstadım bana 6700xt yolluyorsun 3060ti den daha düşük bir ekran kartı :( 18 k ya benim 3060ti olan ben hazır sistemi modifiye ederek yaptım
  11. B

neden ki sebep ?
  12. B

Arkadaşlar kardeşim için sistem topluyoruz fakat sürekli bilgisayar değiştirmek istemediğimiz için uzun ömürlü bir şey istiyoruz sizce bunlardan hangisini almak daha mantıklı ? Şimdiden Teşekkürler.
Top Bottom