Arama sonuçları: *

1. High Power 500W Eco Bronze 80+ (HPE-500BR-A12S) Güç Kaynağı

Kocaeli High Power 500W Eco Bronze 80+ (HPE-500BR-A12S) Güç Kaynağı

Ürünün ilk sahibiyim. Daha yüksek wattlı bir High Power güç kaynağına geçtiğim için bunu satıyorum. High Power kalitesini bilenler bilir. Zaten memnun olmasam yeni aldığım güç kaynağı da High Power olmazdı. :D 12V kanalından 456W verebiliyor. İçi kesinlikle açılmadı. Temizlemek için dahi...
  2. Ryzen 5 5500 (Kutulu+Fanlı+Garantili+Faturalı)

Ryzen 5 5500 (Kutulu+Fanlı+Garantili+Faturalı)

Ürünü Amazon Türkiye üzerinden satın aldım. Garantisi devam ediyor, e-faturası mevcut. 1 ay kadar kendi stok soğutucusuyla kullandım, ardından uygun fiyata bulduğum için Snowman M200 kule tipi soğutucuya geçtim. Yani fanı çok az kullanıldı. Yanlış anlaşılma olmasın stok soğutucu ile de çok iyi...
  3. Emir Aydın

Ryzen 5 5600 Ekran kartı önerisi

Konu sahibinin elindeki kart zaten GTX 1660 Superden daha güçlü.
  4. Emir Aydın

elim ekran kartı fanına çarptı

Maalesef tamir konusunda detaylı bilgim yok. Bunun hakkında konu açabilirsin.
  5. Emir Aydın

Farklı Bankalardan Aynı Halka Arza Katılabilir miyim?

Hayır. Halka arzdan bahsediyorsak sadece 1 bankadan girebilirsin, diğer talep iptal olacaktır.
  6. Emir Aydın

Farklı Bankalardan Aynı Halka Arza Katılabilir miyim?

Daha fazla kâr etmek için. Halka arza yeni katılan çoğu kişinin aklına gelen bir soru. :peepo1:
  7. Emir Aydın

Yardım Ryzen 5 5500 İçin Nvidia Ekran Kartı Önerisi

Bütçen ve güç kaynağı modelin nedir?
  8. Emir Aydın

i7 860'dan i5 3470'e Geçmeye Değer mi?

İkinci elden bahsettim. İkinci elde 900-1000 TL işlemci. Diğerlerinin fiyatı da daha düşük.
  9. Emir Aydın

❌İndirim Bitti! AMD Ryzen R5 5500 2530TL+150TL nays

Güzel fiyat. 2900 TL'ye stok fanlı almaktansa bunu alıp yanına kule tipi bir soğutucu çekmek baya iyi olur.
  10. Emir Aydın

Güç kaynağı yeterli olur. Ben olsam ilk etapta Ryzen 5 1600 AF işlemci, AM4 anakart ve en azından 8 GB DDR4 ram almaya çalışırdım. Bu işlemci GTX 1650 Super'e darboğaz da yapmaz. RTX 2060'a kadar istediğin ekran kartını takabilirsin. Bütçeni ve gelecek planlarını bilmiyorum ancak dediğim gibi...
  11. Emir Aydın

Çözüldü✓ RTX 4060 DUAL OC, Ryzen 5 5500 için 550W güç kaynağı yeterli olur mu?

550W fazlasıyla yeterli olur. Mümkünse Ryzen 5 5600 yapmanda büyük fayda var.
  12. Emir Aydın

i5 3470'e geçerken ne kadar ödeyeceksin? Farklı soket olduğu için anakart da değiştirmek gerekecek. Çok ödemeyeceksen geçilebilir, i5 3470 oyunlarda daha iyi performans verir. Ancak her halükarda GTX 1650 Super'e yetmeyecek, yani darboğaz olacak. Dolayısıyla imkanın varsa i7 860 ile devam edip...
  13. Emir Aydın

elim ekran kartı fanına çarptı

Muhtemelen fan değişimi gerekir.
  14. Emir Aydın

❌İndirim Bitti! Displayport To Vga Çevirici Dönüştürücü Kablo 8,60 TL

100 TL'ye DP to VGA dönüştürücü satılır. :peped:
  15. Emir Aydın

Monitörde DP girişi yoksa mantıklı. Ya da tam tersi de olur.
  16. Emir Aydın

10 puan vardı 9 TL'lik kupon yapıp 0 TL'ye aldım. :kizginpeepo:
  17. Emir Aydın

🔥İndirim Glorious Model D Minus Wireless 1399 TL

Delux kullandım takılma sorunu yaşadım. Şimdi Darmoshark var tekerleği 2 ayda bozuldu. Ya ben çok şanssızım ya da bu markalardan gerçekten uzak durmak lazım. :peepo1:
  18. Emir Aydın

PSU Üzerinde Yazan Değeri Sisteme Verir mi?

RTX 2060 zaten RTX 4060'dan daha fazla güç çekiyor. İçin rahat olsun yani.
  19. Emir Aydın

PSU Üzerinde Yazan Değeri Sisteme Verir mi?

Bir sıkıntı çıkmayacaktır.
Top Bottom