Arama sonuçları: *

1. S

Ekran kartı fan sorunu

Arkadaşlar Rx5600xt ekran kartımda stop fan özelliğinden dolayı malum fanlar sürekli çalışmıyor . Ama bu durum normal mi sizce 50 60 dereceler de bile dönmüyor bazen çalışıp duruyor . Sürekli belii rpm de çalıştırmak istiyorum nasıl yapabilirim .
  2. S

Egzoz Fan Önerisi 12cm

Arkadaşlar 12cm egzoz fan önerebilecek var mı rgb değil de sadece tek renk beyaz olsa daha iyi olur ve sessiz çalışması önemli
  3. S

Apu işlemcim ile ekran kartım dar boğaz yapar mı

şuan için sıkıntı gözükmüyor
  4. S

yani olunca tam olarak ne oluyor
  5. S

AMD RYZEN 5 3350G PRO APU SİSTEMİM VARDI BUGÜN ONA RX5600XT EKRAN KARTI TAKTIM SORUN YAPAR MI VE YAPMAM GEREKEN BİR İŞLEM VAR MI YARDIMCI OLABİLİR MİSİNİZ
  6. S

Fifa 21 Yama Önerisi

eep yaması var onu şuan çözmeye çalışıyorum https://eep-fifa.de/
  7. S

Fifa 21 forma yaması

Arkadaşlar fifa 21 için 2022 forma yaması arıyorum ama bulamıyorum sadece forma yeterli
  8. S

FİFA 21 ARA SAHNELERİ ATLAMA TUŞU KLAVYE

ben de şut tuşuna yani sol da ki tuşa basılı tutunca geçiyor veya (L1 ile R1) e aynı anda kısa bas bir de pas tuşu (altaki bendeki) yani bazı ara sahneler pas tuşuyla bazıları da şuta uzun basınca bir de oyun kumandası fark ediyor her kumanda aynı değil yapılındırma gerekiyor mesela ben steam...
  9. S

Arkadaşlar bu sistem kaça gider ?

Yani tahmini bence 10 12 arası ekran kartına ulaşamadım tam ona fiyat veremedim tahmini söyledim
  10. S

PES 19 KASMA SORUNUuu

Arkadaşlar pes 19 indirdim apu sistemim var ryzen 5 3350g pro 16 gm 3200 mhz ram var ve oyunun ayarlarında bütün özellikler iyi durumda gösteriyor fakat oyun full çözünürlükte kasıyor çözümü nedir acaba
  11. S

İki farklı SSDyle format atma

1634335643 Hocam pek beceremedim
  12. S

1634335376 Fotoğraf attım hocam
  13. S

Hocam anlamadım tam durum böyle ne yapayım
  14. S

Arkadaşlar 120 GB lik M2 ssd ve250 GB lik sata SSD takılı format atarken M2 yi c klasörü sata olanı da D yapmak istiyorum . Yani kurulumu M2 ye yapmak istiyorum . Fakat formattan sonra sadece C oluyor M2 tek gözüküyor satayı nasıl D sürücüsü yapacam lütfen yardım
  15. S

Hangi işlemciyi seçmeliyim

Ryzen 5 3350g VS Ryzen 3 4300GE . Apu sistem dizecem arkadaşlar hangi işlemciyi seçmeliyim
  16. S

Bu işlemci Alınır mı sizce ?

Apu sistem toplamak istiyorum fakat apu işlemci bulmak baya zor olmuş . R5 3350g pro alınır mı sizce ?
  17. S

MSI a 320m pro Anakart da nasıl fan kontrolü sağlarım

sorum başlıkta ki gibi arkadaşlar ne yapmam gerekiyor yardımcı olur musunuz lütfen
  18. S

fan hızını kontrol etme

Arkadaşlar anakartıma bağlı iki tane fan mevcut biri cpu fanı (3 pin) diğeri ise egzoz fanı (4 pin) bunlar sürekli olarak yüksek rpm de çalışıyor bunları nasıl kontrol edebilirim . Biost dan edemiyorum msı a 320 m pro anakartım var . lütfen yardımcı olur musunuz .
  19. S

fan kontrolü nasıl yapabilirim Helpp meee :(

Arkadaşlar biri bana yardım etsin lütfen fan sesinden kafayı yemek üzereyim . MSI a 320 m pro anakartım da bir sistem fan ve bir de cpu fan var. cpu fanı ( 3 pinli ) argus monitörden kontrol edebiliyordum ama system fanı kontrol edemiyorum ( 4 pinli) . ve argus monitörde de sorun yaşıyorum acaba...
  20. S

Stok fanım yüksek hızda çalışıyor

çok teşekkür ederimm
Top Bottom