Arama sonuçları: *

1. Ç

20000 TL'ye PC Tavsiyesi

oyun için kullanılcaksa çoğunluk olarak rx ama eğer ki böyle render işleri falan dersen rtx alabilirsin daha iyi render yapar ve şuan yazılımsa olarak daha iyiler dlss ve rt sayesinde ama rx'te fsr 2.0 neredeyse eşitledi dlss ile.
  2. Ç

9000TL bütçem var bilgisayar önerisi

Şöyle diyeyim rx6400'e vericeğin parayı 2. el'den gtx 1660 ile super arasında bir şey alsan daha iyi çıkarsın. 1659452799 Mining yapılmamış sadece oyun ve render için kullanılmış temiz ekran kartlarına bakmanı öneririm.. hatta rx 6500 xt bile alabilirsin illahaki sıfır olmasını istiyorsan.
  3. Ç

PSU'lu KAsa Önerir Misiniz?

orda modüler değil diyo bu her kasaya uymuyacağını söyliyor o zaman ona göre kasada önerebilir misin?
  4. Ç

öyleyse önerebilirseniz sevinirim.
  5. Ç

Şimdi Ben Yarı 2. el yarı ya da %25 falan sıfır bir pc topladım. Şimdi Özelliklerini yazıcağım yanına psu olarak ne alabilirim ya da kasalı bir psu önerilmisiniz acaba? ve kaç watt lazım olur onu da söylerseniz hoş olur. HyperX 2666 Mhz 2x8 Ram= 850 TL Ryzen 3 3100 = 1500 TL Asus Prime b450m-k =...
  6. Ç

Bütçe 8k sistem önerisi

bilmem rx 570 falan daha hoşuma gidiyor + biraz daha ucuzlar ya ondan dolayı onları almak istiyorum.. eğer ki ucuz ve kaliteli ekran kartı varsa önerebilirsiniz aslında.
  7. Ç

Bütçe 8k sistem önerisi

eğer ki şu ekonomiye bakarsak o iş biraz zor tabi yanında ikinci elden anlayan biri varsa onla bakıp düzgün kullanılmış 2. parçaları alıp ta dizebilirsin.. donanım arşivinin dediği gibi herşeyin sıfır olmasına gerek yok bazıları 2. bazıları sıfır olursa dizebilirsin.. ama dediğim gibi işi bilen...
  8. Ç

Bütçe 8k sistem önerisi

kusura bakmzasan bir adet rx 570'li bir sistem toplarmısın? + olarak i3 10100f o anakart a olmaz hacı
  9. Ç

RX 6500 XT İçin Darboğaz Etmiyecek İşlemci.

benim biraz borç işleri var ondan dolayı 25 ağustosa kadar bakamıyacam adam akıllı ama fikir almak istemiştim ondan açtım konuyu. + olarak m.2 ssd alıcam sonradan şuanlık 1tb hdd almayı düşünüyorum fiyat tam 10k olmasa da 5 ile 10 arası olucak ama ne kadar ucuza güzel çalışan bir pc çekebilirsem...
  10. Ç

onun için illaha b560 anakart mı almak zorundayım? h 510 falan olmaz mı?
  11. Ç

Merhabalar rx 6500 xt için dar boğaz etmiyecek bir işlemci arıyorum da.. önerebilir misiniz acaba? mesela i3-10100f olabilir mi? Pc'yi 10k'ya tamlamaya çalışıyorum yardım ederseniz sevinirim.
  12. Ç

Bu klavye alınabilir mi?

tamam o zaman önerebilirsin ?
  13. Ç

Bu klavye alınabilir mi?

400 tl bandına klavye alıcağım da sizce bu klavye kaliteli midir yoksa kötüyse önerebilir misiniz...
  14. Ç

Rx 6500 xt'ye bütçe dostu işlemci..

Merhabalar.. rx 6500 xt almayı planlıyordum da.. acaba intel'den dar boğaz yaptırmıyacak bir işlemci söyler misiniz.. anakart'ı ben halledebilirim.
  15. Ç

rtx 2060 sistemime uygun mu ?

bu sisteme gtx 1650, 1660 (belki) ve 1080 ti felan gider gidipte 7k verip 6. nesil bir kartla kullanırsan kesinlikle dar boğaz yapar.
  16. Ç

Bilgisayar Tam Performans Vermiyor Sanirim

Belki nvm.2 den dolayı olabilir.. Normal ssd'yi göre veri hızını okuma/yazma anlamında daha iyi olduğu için.
  17. Ç

Yardım Sizce hangisini almalıyım Acil yardım

bana sorarsan Hp Al sonradan 8 gb ekleme yaparsın öyle daha mantıklı.
  18. Ç

Sizce Bu Sistem Alınır mı?

Evet orası.. Noldu ki? 1657043830 Tamamdır abi Sağol.
  19. Ç

Tamamdır yardımın için sağol.. bide ricam olsa belki erken alabiliriz diye bir toplama yapabilir misin acaba?
  20. Ç

abi sen bana pc toplarsan iyi olur.. bir şekilde montaj ederim ya da bilgisayarcı var bizim buralarda yaptırırım ben o abiye.. ekran kartı rx6600 olsa olur mu.. hem f/p ürünü hemde seviyorum.. + olarak ta ben zaten bayramdan sonraya alıcam ondan dolayı o sırada çıkan pc'ler felan olursa onları...
Top Bottom