Arama sonuçları: *

1. J

R5 3500X ile RTX2060 Uyumlu mudur?

evet uyumlu. bu bileşenleri kullanıyorum bende
  2. J

SİSTEMİM 1-2 YILLIK İDARE EDERMİ

bence bu sistemde cs,valo,pubg filan oynatır ama diğerlerinin pek akıcı ve güzel değerlerde olcağını sanmıyorum.
  3. J

Kasada ki mavi ve kırmızı ışık hakkında bilgi?

açma kapama tuşu yanında
  4. J

Kasada ki mavi ve kırmızı ışık hakkında bilgi?

Kasa da mavi ışık devamlı yanarken kırmızı b ışık yanıp sönüyor pek bilmiyorum bu bir sorun mu ?
  5. J

Mik kulaklığını takıyorum fakat ses monitörden çıkıyor bu sorunu nasıl halledebilirim ?

Monitöre taktığım kulaklığı algılamıyor bende kasaya taktım ama ses monitörden çıkıyor kulaklığa gelmiyor bir türlü video filan izledim ama olmadı bir türlü anlıyamadım bunu yardımıcı olursanız sevinirim
  6. J

Mikrofonlu kulaklığım olmadan biriyle sesli konuşabilir miyim?

masaüstü bir bilgisayarım var yeni aldım bu konularda da biraz cahilim :D mikrofonlu kalıklığım olmadan birisyle sesli konuşamaz mıyım?
  7. J

7-9 K ARASI GAMİNG LAPTOP

ne alaka olm sadece şu konuda haklısın evet laptop demiş. benim burda bunu yazmam saçma da ne bileyim göz göre göre parasını har çur etmesi hoşuma gitmedi önerdim sana ne oluyor.
  8. J

7-9 K ARASI GAMİNG LAPTOP

onun yerine masaüstü topla. 7-9 bin arasına 2060 a kadar sistem toplarsın laptopta 1060tı sistemler 13bin lira nerdeyse.kesinlikle topla bence
  9. J

Ryzen 5 3500X + RTX 2060 sisteme PSU önerisi

Bak bro şöyle yap öneririm yapar mısın bilmem ama dediğin fiyatlardaki güvendiğin sitelerden hazır sistemlere bak. Onlar ne kullanmış fikir sahibi olursun ufak bikaç da bileşen araştırması ile daha güzelini dizersin.
  10. J

Ryzen 5 3500X + RTX 2060 sisteme PSU önerisi

bende 2060 r5 3500x sistem topladım sekiz bin tuttu bence bazı bileşenleri değiştirmelisin.
  11. J

Düşük bütçeye mekanik klavye önerisi

RAMPAGE RMK-GX7 GERÇEKTEN FİYAT PERFORMANS ÜRÜNÜ VE ÇOK GÜZEL YT'DEN BAKMANI ÖNERİRİM
  12. J

10.000 TL Monitör Dahil RTX 2060 Sistem Toplama

2060 la bir kere bile darboğaz yaşamadım.
  13. J

Ryzen 3 3100 vs Ryzen 5 3500x vs Ryzen 3600x

Anakartı ne tercih ettin ?
  14. J

Ryzen 3 3100 vs Ryzen 5 3500x vs Ryzen 3600x

Bildiğim kadarıyla 3'ü arasında testlerde en iyi fps veren 3600 ama 10-15 fps fark oluyor. 3600'ün fazla ısınma problemi olduğunu biliyorum çok fazla video var ''3600 ısınma sorunu'' diye haberin olsun. Ben burda 3500x'i alırdım ama core /thread açısından bakıyosan 3600x alırdım.
  15. J

Gigabayte B450M S2H Bios update nasıl yapılmalı?

en son hangi güncelleme varsa onu yapman yeterli diye biliyorum
  16. J

Topladığım pc nasıl olmuş?

ssd'in bence en az 500 gb olsun bro
  17. J

Çözüldü✓ 9000TL Monitör dahil sistem önerisi

bence ssd'in en az 500 gb olsun
  18. J

Bu Sisteme bu monitör nasıl ASUS 23,8" VG249Q TUF GAMING

Bu monitör baya iyi ya abdullah abi bunla ilgili video bile çekti diye biliyorum
  19. J

Pc toplama tavsiyesi

Bence ssd en az 500 gb olsun
Top Bottom