Arama sonuçları: *

1. -Mustafa-

OFİS BİLGİSAYARI LAZIM

ofisim için ofis bilgisayarı toplayacağım. çok üst düzey bir şey olmasına gerek yok. belgeler depolansın excel word gibi uygulamalarda hızlı çalışsın yeter. nasıl bir şey toplamalıyım
  2. -Mustafa-

HDD VE SSD AYNI ANDA KULLANABİLİR MİYİM P35 DS3L YARDIM

Kral bana bitane link at kullanabileceğim sata ssd bide hdd ssd aynı anda kullanabilir miyim 1713286023 birde rami direkt 8 yerine 4x4 alsam daha verimli olur mu
  3. -Mustafa-

HDD VE SSD AYNI ANDA KULLANABİLİR MİYİM P35 DS3L YARDIM

Her Bilgisayara SSD TAKILIR MI? P35 DS3L Anakart var kaç mhz ram destekler hdd ve ssd aynı anda kullanabilir miyim?
  4. -Mustafa-

OFİS PC İÇİN PARÇA ÖNERİ

ofis bilgisayarım var oyun için kullanılmayacak. ssd ve ram almak istiyorum. word gibi uygulamalar kullanılacak . kullandığınız memnun kaldığınız veya hızlandırır dediğiniz parçaları lütfen bana atın. sistem özellikleri ; 3 gb ram ana kart : gigabyte P35-DS3L w10 ekran kartı : amd radeon...
  5. -Mustafa-

OFİS BİLGİSAYARINI HIZLANDIRMA

içinde bilgiler olduğu için format işine girmek istemiyorum. ssd ve ram takıcağım. anakartla bi uyuşmazlık yaratmaz değil mi?
  6. -Mustafa-

Çözüldü✓ Ghosting oranı artar mı olur mu?

her monitörde ghosting vardır. monitör tipine göre değişir. deneyimlesen daha iyi olur. ben 200 hz kullanıyorum yine çok az var.
  7. -Mustafa-

Laptop Wifi Bağlanıyor Ama İnternet Yok Diyor

sürücülerini güncelleştir.
  8. -Mustafa-

max 3 çok zorlamaya gerek yok aklımda 8 gb rame yükseltmek olursada 500 gb ssd takılabilir
  9. -Mustafa-

Merhaba Ofis bilgisayarımı hızlandırmak için parça önerisi istiyorum. Oyun oynanmayacak word gibi uygulamalar kullanılacaktır. Bilgisayarın hızlanmasını istiyorum. Ssd ve ram takmak aklımda var aşağıdaki özelliklere nakıp başka bir şeyin değişime ihtiyacı var mı? Teşekkür ederim.
  10. -Mustafa-

Yapabileceğim en düşük fiyata en iyi bilgisayar

dediğim ekran kartının 3 4k farkı olmaz. 10 -15k farkı yaratır. alıcaksan temiz olmasına dikkat etmelisin içi açılmamış olmalı zotac gibi markalardan çok asus falan 2. el bulabiliyosun işini her türlü görür mining yapılmamış tamir görmemiş olmasına dikkat edersen.
  11. -Mustafa-

Yapabileceğim en düşük fiyata en iyi bilgisayar

Ben 1 ay önce bir sistem topladım ekran kartı 2. el diğer parçalar şeklinde 27k olucak şekilde sanada sistemimi söylerim bütün oyunları ultrada açıyorum 90 fps altını görmüyorum. öncelikle sistemim : RTX 3070Ti 8x8 16 gb ram kingston amd ryzen 5 5600 kule tipi soğutucu B550M dsh3 anakart...
  12. -Mustafa-

Ofis Bilgisayarımı Hızlandırma için yardım

eski bi ofis bilgisayarım var word tarzı uygulamalar kullanıyorum oyun için falan değil. bana depolama alanı ve hız için ram lazım. böyle çok bütçeyi zorlmayacak hızlansın yeter diyeceğim kıvamda ssd ve ram istiyorum tavsiyelerinizi bekliyorum
  13. -Mustafa-

Anneler Günü Hediyesi Yardım

12 mayıs
  14. -Mustafa-

Anneler Günü Hediyesi Yardım

Merhaba Anneler Günü yaklaşıyor ve ben her anneler gününde anneme elbise aldım bu sefer farklılık olsun istiyorum. önerileriniz var mıdır acaba? aşağıdaki ürün kafamdan geçiyor fikirlerinizi bekliyorum https://www.shopier.com/ShowProductNew/products.php?id=25792333
  15. -Mustafa-

Anneler günü hediye önerisi

Anneler Gününde Çiçek Olmazsa Olmaz ucuz güzel bir şey arıyorsan geçen sefer anneme aldığım bir hediye vardı hala fiyatı stabil durumda annem beğenmişti aşağıya link koyuyorum https://www.shopier.com/GearShopNow
  16. -Mustafa-

Kulaklığın 8D sağ sol kısımları çalışmıyor

kulaklığıımı ön panel jak girişine taktığım zaman kulaklığın sağ sol özelliği çalışmıyor oyun oynarken zor oluyor. çözümü nedir?
  17. -Mustafa-

ÖN PANEL JAK GİRİŞİ SORUN YAŞIYORUM

Merhaba kullandığım bilgisayarımda kulaklığı arka panele takınca sıkıntı çıkmıyor jak girişi çoklayıcısı kullanıyorum. fakat ön panele taktığım zaman mikrofon sesi kulaklığa veriyor. kulaklıktada sasğ sol kısımları düzgün çalışmıyor. sağ sol kısmı (8D) arka paneldede çalışmıyor. kulaklık modelim...
  18. -Mustafa-

BİOS GÜNCELLEMEM LAZIM YARDIM

gigabyte b550m ds3h versiyonu bilmiyorum ama bios güncellemem lazım pc montajı her şey kendim yaptım bilenler link atarsa sevinirim
  19. -Mustafa-

Yeni pc topladım bu kablo nerenin?

Ne yapmam gerek yani
Top Bottom