Arama sonuçları: *

1. K

Laptop ethernet ile internete bağlanmıyor

Bu konuya da baktım ama çözemediğim için konu açtım başka çözümü yok mudur
  2. K

Laptop ethernet ile internete bağlanmıyor

Bugün yeni laptop aldım tüm güncellemelerini yapmama rağmen ethernet kablosunu takınca tanımlanamayan ağ hatası alıyorum wifi ile bağlanmada sıkıntı çekmiyorum. CMD de netsh Winsock reset tarzı şeyleri denedim olmadı.
  3. K

Steam iade almıyor

Bu ödeme yöntemi diyince hiçbir kredi kartına almıyor gibi oldu sağolun.
  4. K

Steam iade almıyor

Dostlar bugün aldığım oyunu 30 dakika kadar oynadım en düşük ayarda bile 25 fps aldığım için iade etmek istedim fakat kredi kartını seçince " Üzgünüz, Steam bu ödeme yöntemine iadede bulunamaz. İade alabilmek için 'Steam Cüzdanına İade Et' seçeneğini işaretlemelisiniz. Parayı başka bir kredi...
  5. K

Ekran kartı driver sorunu

Up
  6. K

Ekran kartı driver sorunu

Format attıktan sonra ekran kartı driverı yükledim yeniden başlat dedi başlattıktan sonra Windows logosu geçince siyah ekranda kalıyor görüntü gelmiyor ekrana doğru driver kurduğumdan eminim farklı bilgisayara taktım aynı driverı kurdum sıkıntısız çalıştı neden olabilir çözümü varmı?
  7. K

2. El laptop alınır mı?

Önerebileceğin var mı?
  8. K

2. El laptop alınır mı?

Dediğim gibi biriktirdim 1000tl var babam da pek bir şey katmaz zorlasam 500 anca
  9. K

2. El laptop alınır mı?

Durumum kötü zar zor biriktirdiğim 1000 tl var buna 1100 istiyor verilmez mi diyorsunuz :(
  10. K

2. El laptop alınır mı?

Arkadaşlar letgodan 2. el bir laptop buldum özellikleri şöyle: intel i3 M380 2.53 Ghz 4 çekirdek işlemci 6 gb ram geforce gt 520m ekran kartı 120 gb ssd bitik batarya Bu özelliklerle lol cs go gibi oyunları oynayabilir miyim ve bu laptopun fiyat değeri ne kadar olmalı sizce?
  11. K

Kasa aniden kapanıyor.

Yaptım fakat düzelmedi sanırım PSU kaynaklı elimde başka olmadığı için deneyemiyorum çok sağolun.
  12. K

Kasa aniden kapanıyor.

Masaüstü bilgisayarım var. Gün içinde tüm işlerimi hallediyorum bir sorun yok fakat sabah tekrar açmak istediğimde powera basıyorum 2 saniye sonra elektrik kesiliyor gibi kapanıyor ve tuşa basınca açılmıyor. Kasadan tamamen elektriği kesince tekrar powera basıyorum açılıyor gibi oluyor yine aynı...
  13. K

3500 - Üniversite için arada oyun oynayabileceğim Laptop önerebilir misiniz?

Kral aslında çok acelem yok sence bu bilgisayar 5k için iyi mi ve ne kadar düşer sence 1591237972 Biraz daha para biriktireyim de ona göre karar veririm ozaman sağ olun
  14. K

Fiyatı benim için uygun acaba hiç sıkıntı oluşturdu mu onun için bu laptop?
  15. K

Bütçem maalesef 3000 3500 arası. 1590962348 Güzel gibi ama olursa daha uygun olmalı mecbur kalırsam ancak çıkabilirim 4000e
  16. K

Arkadaşlar bu sene üniversiteye gideceğim. Laptop almak istiyorum. Malum ödevler olacak olmadığı zaman lol falan oynatacak, film izletecek laptop tavsiyelerinizi bekliyorum. Çok fazla bütçem yok o yüzden danışmak istedim.
Top Bottom