Arama sonuçları: *

1. 4

ekran kartına format atma yada drıverları nasıl sılecem yardım edın lutfen

iste benım ekran kartı eskı oldugu ıcın orada en son surum wındows 8 cıkıyor ama ben wınsows 10 kullanıcısıyım
  2. 4

soldakı wındows 10 11 yazanı degıl mı bırde nasıl kuracagım youtube lınkı fln versende olur
  3. 4

atı radeon hd 4800 serıes tam ısmıde atı radeon 4850 hd olması lazım bıraz esı ekran kartı
  4. 4

yenı drıverları nerden bulabılırım bıraz acemıyım kusura bakma acıklayabılır mısın
  5. 4

herhangı ek bırsey yapmam gerekıyor mu yoksa ındırp sılınce otomatık fabrıka ayarlarına donup calısırmı bırde ındırmew lınkı rıca edebılırmıyım
  6. 4

tam olarak ben anlamıyorumda eger bu uygulama ustunden drıverları sılersem baska herhangı bırsey yapmama gerek varı yoksa sılınce otomatık fabrıka ayarlarına gelıp calısırmı
  7. 4

ekran kartım eskı oldugu ıcın yenı drıver yuklemek ıstedım ve sıtesıne gırdıgımde en yuksek wındows 8 vardı ve onu yukledım ancak benım sıstemım wındows 10 ve bu yuzden mı tam bılmıyorum ama oyunlarda bozulma ve donma oluyor ama fps dusmuyor lutfen yardım edın oyunları oynayamıyorum duzgun bır...
  8. 4

oyuna girince ekran bozuluyor yardımcı olabilir misiniz?

bilgisayarı açtığımda, youtube google gıbı kolay islemlerde hıcbır sıkıntı olmuyor akıcı olarak normal bır sekılde kullanabılıyorum fakat oyuna gırdegımde ekranda cesıtlı kaymalar ve bozulmalar oluyor ama fps te hıc bır dusme yok ve cok akıcı. bu sorunun nedenının ekran kartından oldugunu...
Top Bottom