Arama sonuçları: *

1. A

Steam bakiyesi var nakite çevirmem lazım

Merhaba arkadaş 97$ mevcut ihtiyaci olan varsa 85 den vericem
  2. A

Steam bakiyesini nakite çevirmek isteyen

Halledebildin mi 90$ mevcut
  3. A

Sistemlere bakar mısınız?

sonradan veremezsin ama belki ileri zamanlarda bütçen olduğunda 16gb daha ekliyebilirsin. sonuçta tek slot 16 gb yani 4 değil 8 değil ne kadar sıkıntı çıkarabilir ki ?
  4. A

Bu Sistem Nasıl?

KDV İndirimi geleceğini nerden biliyorsunuz kesin bir şey mi bende bu akşam arkadaşım için incehesap gaming gecesinden parçaları toplamak istiyordum ?
  5. A

Bütçe 2.500tl Apu sistem istiyorum

Öncelikle merhaba arkadaşlar. arkadaşım için toplam bütçem 3000 tl 2.500tl'ye kasayı apu sistem şeklinde toplayıp mouse klavye kulaklık bunlar içinde 500 tl bütçe ayırdım. şuan apu sistem toplamam için ideal bileşenler nelerdin. vega işlemcilere baktığımda çoğu sitelerde stok yok bunun sebebi...
  6. A

Core i7 880 İşlemci Nasıldır?

yani hiç mi bir artısını göremeyiz uygun bir fiyata bulup değiştirsem hiç mi değmez kardeşim ? 1587658817 Kardeşim anakart tabi ki iyi değil durumun farkındayım yeni anakart demek yeni işlemci yeni ram yeni power yeni kasa :) çok para çok o yüzden
  7. A

Kesinlikle haklısınız sadece bulursam ve değer mi diye merak ettim ve sormak istedim
  8. A

Merhabalar. Öncelikle çok güzel bir form olmuş emeği geçen herkese teşekkürler. Anakart modelim p7h55-m lx asus anakart. ekran kartım nvidia gtx 560 ti işlemci intel i5 650 3.20 ghz anakartımın desteklediği işlemcilere baktığım zaman en iyi olarak intel core i7 880'i görüyorum güncel...
Top Bottom