Arama sonuçları: *

1. cakaresul

Öneri 650.000TL Bütçe Araba Önerisi

Malum fiyatlar artacak gibi, çok geç olmadan araba almayı düşünüyorum. Bu konuda yardımlarınızı rica ederim. Önerilere açığım. Kriter olarak; Max 150.000-160.000km Onemli bolgelerde işlem olmayan Minimum 2014 model (kredi için) Mümkünse az yakan Görünüş olarak hoş duran. Aklımda ki arabalar...
  2. cakaresul

Bu toplama pc alınır mı? Daha iyi önerisi olan var mı?

Hocam bilgilendirme icin tesekkur ederim, peki ekran kartini bu butcede ti yapabilir miyiz?
  3. cakaresul

Bu toplama pc alınır mı? Daha iyi önerisi olan var mı?

https://www.gaming.gen.tr/urun/422939/elite-tuf4070super-amd-ryzen-7-7800x3d-asus-dual-geforce-rtx-4070-super-oc-12gb-16gb-ram-500gb-m-2-ssd-gaming-bilgisayar/ Bu butcede bu alınır mı? Alınmaz jse öneri yapmanızı rica ederim.
  4. cakaresul

Ingilizce Kelime Ezberleme Tavsiyesi Verir misiniz?

Kaydettiğim kelime haznesi içerisinden, cümlelere dayalı bir testte çözebilirim, ama sanırım böyle bir uygulama yoktur
  5. cakaresul

Ingilizce Kelime Ezberleme Tavsiyesi Verir misiniz?

Bir uygulama kullanarak kendi sözlüğümü oluşturuyorum. Bilmediğim kelimeleri anlamlarıyla birlikte yazıp kaydediyorum, fakat sonrasinda acip okumak cok can sıkıcı geliyor. Kendi oluşturduğum kelime haznem ile test çözebileceğim bir uygulama mevcut mu? Eğer değil ise benzeri uygulama tavsiyesi...
  6. cakaresul

Imei Numarası Kopyalanmıştır (Yasal Uyarı)

Hocam numara çıkmıyor hiçbir şekilde 1707508175 Hocam çözülme oranı nedir sizce?
  7. cakaresul

Imei Numarası Kopyalanmıştır (Yasal Uyarı)

Arkadaşlar iyi akşamlar, Babamın telefonuna böyle bir sms gelmiş. Forumda bir kaç konuya baktım ama tam anlayamadım. Cihazı alalı seneler oldu garanti falan hak getire. Ne yapılabilir? Tavsiyeniz var mı?
  8. cakaresul

45-50k Bütçe Gaming PC Tavsiyesi

Size zahmet hepsi dahil 60-70k bütçe dusunerek oneri yapar misiniz o zaman
  9. cakaresul

Hocam her sey dahil 60 belki 70 zorlanir. Monitör, alinacak ekipman alinacak. Ama oncelikli olan kasa diye düşündüm digerleri bir şekilde olur. Bir de bu monitör sizce nasil? https://www.gpnteknoloji.com/urun/msi-optix-mag251rx-fhd-ips-240hz-1ms-24-5-g-sync-compatible-flat-gaming-monitor Site...
  10. cakaresul

Selamlar, bir abim bilgisayar alacak ekran karti nvidia olan guzel bir sistem önerir misiniz?
  11. cakaresul

Öneri Uygun Ahşap veya Metal Satın Alabileceğim Site Önerisi

Evde kendim karyola yapacağım ama malzemem yok. Uyguna satın alım yapabileceğim siteler varsa bilgilendirmenizi rica ederim. Şimdiden teşekkürler.
  12. cakaresul

Android S23'den S24'e Geçmeye Değer mi? Neden?

İşlemci snapdragon geldi diyelim, o zaman hangi özellikleri sebebi ile değer dersin peki hocam
  13. cakaresul

2 şekilde de üretilecek mi yoksa hala kesinleşmedi mi acaba?
  14. cakaresul

Yorumlarınızı beklerim dostlar.
  15. cakaresul

Tavanda Yatak Yapmak İstiyorum

Arkadaşlar merhaba, Odam çok küçük değil, ama ben sığamıyorum. Bu sebeple minimum maliyet ile tavanda yatak yapmak istiyorum. Yatağın altınıda aktif bir şekilde kullanabileceğim bu planlama için gerekli olan elektrikli kesici aletlerin hepsi var. Ustalıkta var. Sadece demir, tahta ihtiyacım...
  16. cakaresul

Öneri Müzik Aleti Önerisi (ORG)

Teşekkür ederim <3
  17. cakaresul

Öneri Müzik Aleti Önerisi (ORG)

Arkadaslar merhaba, odamda kendi halimde öğrenip takılmak için, rahatlamak için org arıyorum. Bütçem maximum 1k. Önerebileceğiniz bir org varmıdır? Teşekkürler
  18. cakaresul

Yardım 82 Ekran TV'nin Renk Kalitesi Berbat

Bu fotoğraftaki gibi hocam
  19. cakaresul

Çözünürlük dememiştim aslında hocam, sadece goruntu renk bozukluğu var ona bir şey yapabilir mi
  20. cakaresul

82 ekran regal marka eski bir led tv var. Bunun yerine eve yenisini aldık fakat bunu da çöpe atmak istemiyorum, odamda kullanabilirim diye düşünüyorum. Sorun şu ki renk kalitesi berbatlaştı kararmaya ve dalgalanmaya başladı renkler. Bu sorun tv box vs. Ile duzelebilir mi yoksa artik vedalasma...
Top Bottom