Arama sonuçları: *

1. Müner

CPU sıcaklığım normalmi

teşekkürler tekrar bi konrtrol edeyim
  2. Müner

CPU sıcaklığım normalmi

macun corsair xtm50 idi her tarafına gelmesine dikkat ettim stok fanıda doğru taktığıma eminim çünkü hareket etmiyordu ilk sökerken ki gibiydi
  3. Müner

CPU sıcaklığım normalmi

stok fan çok sesli çalıştığından otomatik kullanıyorum
  4. Müner

CPU sıcaklığım normalmi

Merhaba arkadaşlar İşlemcimşn termal macununu değiştirdim ama ilk defa yaptığım için içimde bir şüphe oluştu yada psikolojikman etkilendim bilmiyorum ama işlemci sıcaklığım normal mi? İlk önce strees testi yaptım ortalama sıcaklık 95-100 arasında geldi sonra windows defenderda genel bir tarama...
  5. Müner

14 pro vs 15 pro (İlk defa iphone geçiyorum)

Herkese iyi günaydınlar iyi pazarlar arkadaşlar Yeni telefon almayı düşünüyorum ve artık iphone e geçesim var 14 pro vs 15 pro arasında kaldım hangisi daha mantıklı acaba boşuna 15 al demeyin o kadar para verdikten sonra 60HZ kullanmak canımı sıkar. Daha önce kullanan arkadaşlar fikrinizi...
  6. Müner

Boot options priorities kısmına giremiyorum

Merhaba arkadaşlar yeni pc ye win 11 kuracam ama bir türlü olmadı . Boot options priorities kısmına giremiyorum bir türlü burası nasıl açılıyor bilgisi olan varmı
  7. Müner

🔥İndirim ❄️ Steam Kış İndirimleri ❄️ Oyun Önerileri ❄️

eğer steam takıntın yoksa gow + ac valhalla epicde 214tl
  8. Müner

Techstorm Exotic T28 kolu fifa 22 oynatır mı?

Arkadaşlar Abdullah abinin geçenlerde paylaştığı gamepad kullananlar için soruyorum fifa 22 açarmı. Bi inceleme videosunda ps5 deki ps5 oyunlarını açmıyormuş ps4 oyunlarını açıyormuş inceleme yaparken fifa 22 de ps5 ibaresi vardı bunu açmaz diyip 21 oynadı. Şimdi ben steamde in 22 alıp pc de...
  9. Müner

PC HOCASI YENİ CUSTOM SİSTEMİ

Reis ona uygun konu yoktu önüme geldi ona bastım 1670947486 Reis ona uygun başlık yoktu önüme geldi ına bastım
  10. Müner

PC HOCASI YENİ CUSTOM SİSTEMİ

Arkadaşlar Pc Hocası yeni bir custom sistem yapmış bi yarışma için çok güzel olmuş. Fikir bayağı güzel bence. Siz ne düşünüyorsunuz bu konuda? Türkiyeden böyle bi iş çıkması bence çok iyi olmuş inşallah kazanırlar
  11. Müner

Google indirme hızı çok düşük

Arkadaşlar normal de steamde fln indirme yaparken 2mb/sn hızla indiriyorum. Ancak google dan altyazı dosyası indirmeye çalıştım ama hızı 60 kb/ sn gibi çok saçma bi değer verdi varmı bi çözümü?
  12. Müner

Oyun tavsiyesi nereden başlamalıyım?

bence rdr gow gibi oyunlarla başlamayın sonra başka oyun oynayasınız gelmez
  13. Müner

Yardım 500GB/1TB Samsung Sata SSD vs 1TB Kingston M2 SSD

1670347012 Sana şöyle cevap vereyim Kingston kendini bu işe adamış ve ismini duyurmuş bi marka yani kullanılabilirlik ve ömür bakımında sıkıntı yaratmaz
  14. Müner

Yardım 500GB/1TB Samsung Sata SSD vs 1TB Kingston M2 SSD

Kral sorman hata havada karada m2 ssd
  15. Müner

Yardım Asus tuf geming monitör

HDMI KABLOSU İŞİNİZİ GÖRÜR https://www.trendyol.com/philips/swv5401h-4k-destekli-1-8m-ethernet-hdmi-kablo-ultra-hd-3d-p-3588942?boutiqueId=61&merchantId=108436 DİĞER MARKALARI BİLMİYORUM AMA PHİLİPS KALİTELİDİR DİYE ÖNERDİM YORUMLARA BAKARAK KARAR VEREBİLİRSİNİZ
  16. Müner

Yardım Asus tuf geming monitör

HOCAM AYNI MONİTÖR BENDE DE VAR HDMI KABLOSU LAZIM AMA MONİTÖR İLE GELEN DP Yİ EKRAN KARTINA TAKARSANIZ (VAR İSE) UYACAKTIR
  17. Müner

İ5-12400F Sıvı soğutucuya gerek var mı ?

Bende de var 3060 ile birlikte kullanıyorum hiçbir sıkıntısı yok şuana kadar gerek yok yani stok fan yeter kasa da mesh oh miss
  18. Müner

GTX 1660 Super'e R5 5600 işlemci alınır mı?

Çok oyunculu oyunlarda önemli olan fps ikinci planda görüntü kalitesidir dediğin oyunlarda fözle görülür fps artışı olur.
  19. Müner

30k Gaming Laptop Önerisi

kanka o kadar para verip monster alma bence msi oyun anlamında güzel okul kısmınıda görür msi bak derim ben
  20. Müner

Kasa açılıyor ama ekran gelmiyor

Windows 11 e geçtiğimden beri mavi ekran stopcode hatası alıyordum. Ekran bir türlü ilerlemeyince bende pc yi düğmeden kapatıp tekrar açıyordum. Her seferinde işe yarıyordu. Dün yaptı m aynısını bu sefer ekran bir türlü gelmedi kasa açılıyor ama monitöre görüntü gelmiyor. Ekran hafif ten...
Top Bottom