Arama sonuçları: *

1. F

intel i5 3470 termal macun önerisi

arkadaşlar i5 3470 işlemcim var termal macun yenilemek istiyorum bu termal macunların çeşitleri felan oluyormuş o konuda pek bilgim yok acaba termal macun önerebilir misiniz
  2. F

Yabancı dizi öneriniz varmı

the rain izlemeni tavsiye ederim ederim
  3. F

Durduk yere fps düşmesi

bilgisayar boştayken işlemci sıcaklığını ve yük altındayken işlemci sıcaklığını söyleyebilir misin acaba öyle yardımcı olmaya çalışayim
  4. F

Ekran kartı güncellemesi sonrası w10 açılmaması

yok hayır resetlemiyor kendisini siyah ekran kalıyor
  5. F

sistem geri yükleme ile düzelttim ?
  6. F

aynen w10 loading ekranından sonra siyah ekran kalıyor öyle
  7. F

Durduk yere fps düşmesi

büyük ihtimallen donanımlarındaki ısınma kaynaklı bir sorundur ve genellikle işlemci kaynaklı oluyor, işlemci fanının çalışıp çalışmadığını kontrol et
  8. F

arkadaşlar ekran kartım baya eski bir kart gt430 fakat ben geçenlerde en son versiyonunu güncelledim daha sonrasında bilgisayara reset atılınca bios ekranında sonra w10 loading ekranı geliyor fakat masaüstü gelmiyor herhangi bi görüntü olmuyor neden sizce ?
  9. F

Fps arttırmak için neler yapmaliyiz

şuan csgo nun kendi son updateden kaynaklı herkese fps düşüşleri yaşanıyor ama onun dışında masaüstünde herhangi bi uygulama bulundurma tek klasöre topla, başlangıçta açılan uygulamaları devre dışı bırak ve arka planda çalışan uygulamaları veya işlemleri görev yöneticisinden elle kapatabilirsin
Top Bottom