Arama sonuçları: *

1. Ömer Faruk Avcıoğlu

Gaming kablosuz Kulaklık önerisi

2500 olur son nakit ihtiyacım var ve satamadım daha şu an ilan fiyatı 2800
  2. Ömer Faruk Avcıoğlu

Yardım Hyperx Cloud II(2) Wireless vs Hyperx Cloud III(3)Wireless vs Logitech G733

bekle şu an cs deyim hemen atıyım :D 1722323204 bu şekilde NAVER GAMER SOUND diye bir hazır ses ayarı buldum ve kendime göre özelleştirdim şu anda da çok memnunum cs2 de olsun valoda olsun rainbowda olsun rahatlıkla sesleri alabiliyorum diğer ses ayarlarında almakta baya güçlük çekiyordum...
  3. Ömer Faruk Avcıoğlu

Yardım Hyperx Cloud II(2) Wireless vs Hyperx Cloud III(3)Wireless vs Logitech G733

knk hiç kötü bir kulaklık değil inanılmaz hafif günlük kullanım için olsun inanılmaz rahat gerekli eq ayarların yapınca da çok güzel oluyor ama bunun mikrofon cidden çok kötü yani sadece mikrofonu için alan birisi bu kulaklığı almaz mikrofon kalitesi dc dekileri rahatsız etmiycek seviyede ama...
  4. Ömer Faruk Avcıoğlu

cloud 3e direkt geçiş yapcam da elimde g733 var tertemiz bir türlü satamadım fiyatıda uygun yazdım satılmıyo sattığım an cloud 3 geçiş yapcam inşallah
  5. Ömer Faruk Avcıoğlu

Yardım 3000TL kulaklık önerisi

knk cloud 3 öneririm ancak wireless kulaklık istersende elimde logitech g733 var mavi renk acil nakit ihtiyacından dolayı satıyorum fiyatım 2900 linkim:https://www.sahibinden.com/ilan/iki...logitech-g733-kulaklik-temiz-1184174755/detay
  6. Ömer Faruk Avcıoğlu

Oyun için kablosuz kulaklık önerisi

knk elimde istersen logitech g733 var mavi renk acil nakit ihtiyacından dolayı satıyorum fiyatım 2900 linkim:https://www.sahibinden.com/ilan/iki...logitech-g733-kulaklik-temiz-1184174755/detay
  7. Ömer Faruk Avcıoğlu

3500 TL bandında kulaklık önerisi

knk elimde istersen logitech g733 var mavi renk acil nakit ihtiyacından dolayı satıyorum fiyatım 3k linkim:https://www.sahibinden.com/ilan/iki...logitech-g733-kulaklik-temiz-1184174755/detay
  8. Ömer Faruk Avcıoğlu

5000TL altı wireless kulaklık önerisi

knk elimde istersen logitech g733 var acil nakit ihtiyacından dolayı satıyorum fiyatım 3k düşünürsende linkim:https://www.sahibinden.com/ilan/iki...logitech-g733-kulaklik-temiz-1184174755/detay
  9. Ömer Faruk Avcıoğlu

5700 TL'ye kulaklık önerisi

knk elimde istersen logitech g733 var hem wireless hemde kumaş pad acil nakit ihtiyacından dolayı satıyorum fiyatım 3k düşünürsende linkim:https://www.sahibinden.com/ilan/ikinci-el-ve-sifir-alisveris-bilgisayar-cevre-birimleri-logitech-g733-kulaklik-temiz-1184174755/detay
  10. Ömer Faruk Avcıoğlu

2500TL WİRELESS KULAKLIK ÖNERİSİ

eğer halen kulaklık almadıysan elimde temiz g733 var piyasadan biraz aşağı bırakıyorum nakit ihtiyacından dolayı 2600 de son fiyatım 2.el bölümünden bakabilirsin istersen
  11. Ömer Faruk Avcıoğlu

klavye mouse kulaklık önerisi

knk elimde temiz g733 var eğer düşünürsen 2.el bölümünden bakabilirsin sahibinden.com dan satıyorum nakit ihtiyacından dolayı uygun bırakıyorum düşünürsen yazarsın
  12. Ömer Faruk Avcıoğlu

Wireless Gaming kulaklık önerisi

eğer mikrofon senin için aşırı önemli değilse elimde tertemiz g733 var eğer düşünürsen 2.el bölümünden bakabilirsin fiyatım da 3000 piyasdadan biraz aşağı bırakıyorum nakit ihtiyacından dolayı
  13. Ömer Faruk Avcıoğlu

Öneri Wireless Kulaklık Önerisi

eğer arkadaşın dediği gibi mikrofon aşırı önemli değilse g733 önericektim . ve bende şu anda çok temiz g733 var nakit ihtiyacından dolayı satıyorum ve piyasadan baya aşağıda bırakıyorum piyasası 3500-4000 arası ben 3000e satıyorum pedlerini yeni yıkadım ve kullanmadım bile eğer düşünürsen 2.el...
  14. Ömer Faruk Avcıoğlu

2500 tl bütçem var kulaklık önerisi

knk eğer istersen şu an elimde g733 var ilanımda da var bakabilirsin 2. el bölümünden eğer düşünürsende 2600 son fiyatım çok uyguna bırakıyorum 2.el piyasası 4000 bandında
  15. Ömer Faruk Avcıoğlu

Gaming kablosuz Kulaklık önerisi

knk eğer halen kulaklık almadıysan elimde temiz g733 var ve inanılmaz hafif bi kulaklık tüm yayıncıların bi zaman kullandığı bi kulaklık eğer düşünürsen çok uygun fiyata bırakıyodum
  16. Ömer Faruk Avcıoğlu

Kablosuz kulaklık önerisi

knk eğer ikinci el düşünüyorsan ilanıma bakabilirsin temiz g733 üm var uygun fiyata bırakıyorum zaten nakit ihtiyacından
  17. Ömer Faruk Avcıoğlu

knk razerın da blackshark modelinde metal ince aksamı çok kalitesiz duruyor en büyük korkum o sanki böyle yere düşse kırılıp gidecekmiş gibi
  18. Ömer Faruk Avcıoğlu

Teknosa Outlet Ürün Alınır Mı?

Ben hyperx cloud 3 almak istiyordum 2. El ancak gözüme bir şey çarptı 3000tl ye outlet ürün buldum. ben 2.el 3500-3700 bandında alıcaktım ama bunu da. Bi denemek istiyorum tecrübesi olan veya konuya hakim olanlar varsa beni bir bilgilendirirse sevinirim. Ürün Hyperx cloud 3 wireless kutusu yırtık...
  19. Ömer Faruk Avcıoğlu

Bir G733 kullanıcısı olarak asla ama asla almanı önermem FPS OYUNLARI İÇİN SADECE çünkü kulaklık tamamen genelleme yapılarak yapılmış bir kulaklık bence FPS oyunlarında en iyi eq ayarını yapsamda ses kasmak inanılmaz zor şimdi ben g733 ümü satıyorum ve direkt cloud 3 wireless alıcam
  20. Ömer Faruk Avcıoğlu

1900-2500 tl civarı Fps oyunçarı için wireless kulaklık önerisi

Tecrübeniz vardır ona lafım yoktur ama güzel dongel ı olan bir kulaklıkta ben gecikme yaşıycağımı sanmıyorum çünkü kablolu bir kulaklıktan kaliteli bir kablosuz kulaklığa geçtim ve en ufak dahi olsa gecikme hissetmiyorum
Top Bottom