Arama sonuçları: *

1. Tyler Babuş

Eski bir Nostaljik Multiplayer Web Oyunu vardı bilen var mı?

Arkdaşlar konunun başlığındada gördüğünüz gibi multiplayer bir oyun web üzerinden oynanıyor ve yanlış hatırlamıyorsam 12 gibi kapanıyordu eskiye özlem duymak için onu bulmam gerek kapalıysa bile yinede videolara bakmak istiyorum. İçerisinde ek oyunlarda vardı arkadaşınızla oynayabiliyordunuz...
  2. Tyler Babuş

Monitör nasıl bozulur

kafa at
  3. Tyler Babuş

Çözüldü✓ Kasa veya Laptop önerisi.

arkadaş güzel dedi 1 tb yapıcak heralde özelleştirmeyle değilde normal satın alacak teşekkür ederim bu arada 6 gündür bi laptop bulamadı her yeri dolaşıp
  4. Tyler Babuş

altını niye bu kadar büyük çizdin kardeş çok istemiş gibi
  5. Tyler Babuş

önerecek laptop yok mu youtuber da
  6. Tyler Babuş

ah be yinede 6 aya varan bulabilir misin kardeşim bulamazsan okey bu arada senin demen yeter
  7. Tyler Babuş

doğru EPWĞGWGEGWEPĞMGWEĞEG ama kuzenim yapıcım diyo deli ama sen yinede öner sistem laptop yani bide yürüyerek oynamasının asıl sebebi yotober olması
  8. Tyler Babuş

yardım eden yok mu
  9. Tyler Babuş

bu arada bu tutkusunu açıklayacak olursam : hep ETS 2 oynamak istiyo ama real life şekilde tır hızlanınca yürürken birden koşmaya başlayacakmış sen yinede öner ben mal olduğunu düşünüyom ama
  10. Tyler Babuş

yok yani okulda işte vs. değilde bir yerlere giderken kullanacak. (ayrıca yürüyerek oynama gibi bi tutkusu var onu es geçemem)
  11. Tyler Babuş

Ödeme seçenekleri ona çok fazla geldi yalan yok ayrıca bunu ödeyemezse laptop alacak artık (sistem için teşekkür ederim bu arada)
  12. Tyler Babuş

MONİTÖRE OC YAPMAK ZARARLI MI?

İnş istediğini bulursun kardaşım.
  13. Tyler Babuş

Ekranım Düşük Çözünürlük Hz Vermiyor

o zaman sistemde sorun olabilir
  14. Tyler Babuş

Evde kullanacak okul vs için gerekli değil sadece gezerken oyun oynamak ve video editlemek için ayrıca 25.000 lira bütçesi var taksitte faizsiz 9 ay lazım lütfen kararı değiştirdi laptop alacak. 1721600847 nolur ateş etmeyin ben polonyalıyım
  15. Tyler Babuş

Ekranım Düşük Çözünürlük Hz Vermiyor

Bi anda 165 hz'den 60 hz'e geçince gözün alışamamış olabilir
  16. Tyler Babuş

arkadaş efsane sistem dedi ama taksit seçenekleri çok sınırlı 9 ay ile ödemek istiyor. (sistem için teşekkürler bu arada)
  17. Tyler Babuş

adam akıllı sistem istedik.
  18. Tyler Babuş

Kuzenim Laptop alacak 25000 bütçesi var önerebilecekleriniz var mıdır?
Top Bottom