Arama sonuçları: *

1. Murat Paşa

Dolar Ne Zaman Düşer?

Elbet düşer kardeşim sonsuza kadar Dolar 8 10 lira olmayacak .
  2. Murat Paşa

Dolar Ne Zaman Düşer?

Elbet düzelir kardeşim 1624082127 :)
  3. Murat Paşa

Dolar Ne Zaman Düşer?

Az önce attığınız videodaki kişi yani kanal sahibi CHP den para alıyor :) ve adaletli davranmıyor yani oradaki insanlar ile Ropörta yapmıyor kendi adamları var :) ama işte yaşın küçük bilmezsin küçük beynin algılamaz
  4. Murat Paşa

Dolar Ne Zaman Düşer?

Yanlış anlamazsanız bir şey sormak istiyorum neden her şeyi İktidarın suçuna atıyorsunuz sanki bundan 50 sene önce çok rahat yaşıyorduk yani kusura bakmayın . ama ben 90ları görmüş bir insanım İstanbulu affedersiniz tabiri caiz ise tezek götürüyordu ve hiç unutmam hastaneye gidecektik yani...
  5. Murat Paşa

Yardım Bugün ki indirim hakkında soru sormak istiyorum

Bildiğime göre Cuma günleri indirim yapılıyor ama belki yanlış'ta biliyor olabilirim
  6. Murat Paşa

SİZCE HANGİSİNİ ALMALIYIM!!

indirim yapılacaksa ( MSI GTX 1660 SÜPER GAMING X ) ama benim tahminime göre indirim en fazla 4900 TL olur
  7. Murat Paşa

Topladığım Bilgisayar parçaları sizce nasıl dostlar :)

Dediğinizi yapıyım o zaman . sıvı soğutmanın fanlarını gösteriş açısından değiştirecektim ama siz eyer böyle diyorsanız . yapmam . 1623988477 Bana önerebileceğiniz ram varmı 2x16 beyaz ama önerebilirseniz sevinirm 1623988595 Sizce bu ramlari alıyım mı
  8. Murat Paşa

Kasa monitörün yanında olacağı için gürültülü olmasını istemiyorum ondan fanları değiştireceğim yoksa değiştirmem
  9. Murat Paşa

Sıvı soğutmanın fanlarını değiştireceğim aldığım fanları ekleyeceğim alma nedenim ondan
  10. Murat Paşa

Boşu boşuna masrafa girmenin bir mantığı yok bence efendim 3600Mhz almak ben gerektiğini duymuyorum 3200Mhz bana yeterde artar öneriniz için teşekkür ederim 2x16 alırsam gösterişin bir anlamı kalmıyor benim kasam gösterişe açık bir kasa olduğu için ben 4x8 3200Mhz aldım tabi 4x8 3600Mhz de vardı...
  11. Murat Paşa

Ekran Kartı : Asus Rog Strix RTX 3080 OC Anakart : Asus Rog Strix x570-E Gaming Sıvı soğutucu : Asus Rog Strix LC 360 RGB Beyaz sıvı soğutucu ( sıvı soğutmanın fanlarını değiştireceğim ekstra 3 tane fan alma nedenim ondan İşlemci : Ryzen 9 5900x İşlemci Kasa : Lian Li PC-011 Dynamic Beyaz...
Top Bottom