Arama sonuçları: *

1. F

Bu pcnin özelleştirmeleri nasıl olmalı ?

işlemciyi 5600 anakartı asus tuf gaming A 520M PLUS DDR4 ssd yi crucial p2 1tb 2400/1800 nvme m2 kasa/güç kaynağı frisby fc 9405g panda gaming kasargb 650w sıvı soğutma olarakta coolemaster masrerliquit ml240l v2 rgb yaparsan kasa mükemmel olur
  2. F

intel asistans güncelleme hatası

bilgisayara format attıktan sonra driverlerı yükledim ve intel asistans a gelen güncellemeyi yapmak için yükle dedim ardından aşağıdaki hatayı aldım görüş ve desteklerinizi bekliyorum
  3. F

uygulama silme hatası

denetim masasına girdiğimde prototype isimli bir oyun var ve oyunu kurduğum yerdeki dosyaları dahil sildim ancak denetim masasına girip silmeye çalıştiğimda aşağıdaki hatayı alıyorum fikirleriniz nelerdir
  4. F

raid denetleyicisi çözüm

Aygıt yöneticisinde diger aygıtlar kısmını açtıgımda RAID denetleyicisi diye bir şey karşima geliyor ve yanında ünlem işareti geliyor. 1. Sorum RAID denetleyicisi nedir 2. sorum bu ünlem işaretini nasıl kaldırabilir çözüm yolları nelerdir?
  5. F

30k toplama pc tavsiye

işlemciyi i5 13. nesil yapıp anakartı b760 plus yapıp belleği goodram ekran kartını rtx3060ti a çeksek daha mantıklı oluyor ve fiyatı 18.5k oluyor hocam böyle daha mantıklı geldi sanki 1679076497 bi de hocam monitoru biraz daha büyük alsak minimum 24 inç daha iyi olur gibi geldi
  6. F

30k toplama pc tavsiye

kendisi ile anlaştık i5 13. nesil de olur diyor :)
  7. F

30k toplama pc tavsiye

maalesef sistemi ben alıcak olsam i3 12. nesile bile razıyım ama belirttiğim gibi babam alıcak ve gözü de bayağı yükseklerde gibi :)
  8. F

30k toplama pc tavsiye

hoşuna mı gitmedi kelimeler yoksa fiyat konusunda mı sıkıntı yaşatır anlayamadım:)
  9. F

30k toplama pc tavsiye

Merhaba babam ile beraber yaklaşık 30 bin TL civarında bir bütçemiz var bütün sistemi sıfırdan toplicaz monitor klavye mouse kulaklık ve en önemlisi olan PC sistemi alacak olan babam olduğu için ekran kartını NVIDIA işlemci olarak Intel istiyor kendisi ile beraber bayağı bir araştırdık sizlerin...
  10. F

6900xt mi rtx 3080 mi tercih edilmeli?

tabii ki de 6900xt daha iyi
  11. F

5K ya kadar PUBG de 45 FPS veya daha ustu telefon

evet hocam o yüzden dedim zaten 1646578612 hocam ailem internettten alışveriş yapmayı sevmıyor medimarkt teknosa ve vatanın magazaları oldugu için dedim magazalara gidip gorup almayı tercıh edıyorlar 1646578721 yok hocam tam 5k artıramıyorum maalesef 1646578755 neden? hocam
  12. F

5K ya kadar PUBG de 45 FPS veya daha ustu telefon

Başlıktan da görmuş olduğunuz üzere 5K ya kadar bütçem var PUBG de 45 FPS veya ustu FPS versin yeter Hepsiburada gibi internet siteleri olmasın lütfen vatan MediaMarkt Teknosa gibi telefon satan ünü duyurulmuş yerler olursa güzel olur her zaman önerilerinize açığım yardım ve fikirlerinizi...
  13. F

g4 alamayanlar icin sistem onerisi

ama ıtx oldugu için tek fanlı çıft olsaydı bende onu almayı dusunuyordum
  14. F

bu bilgisayar kısmındaki indirilenler yeri açılmıyor

bu bilgisayar a tıkladıgımda indirilenler kısmına tıkladıgımda boyle bir hata alıyorum sizce ne yapmalıyım yardımlarınızı bekliyorum
  15. F

intel mi yoksa ryzen mi

bilgisayar alacağım ve iki işlemci arasında kaldım ve bu durumda ise sizlere sormak istedim i5 10400f mi yoksa ryzen 5 3600 mü intel'li alacağım bilgisayar 9.594 tl ryzen ise 12.238 tl sizce hangisini almalayım fikirlerinizi bekliyorum
  16. F

Yeni Fiyat Performans Bilgisayar İstekleriniz Nelerdir?

En fazla 13k olsun 1660 dan düşük ekran kartı olmasın gövde en düşük i5 10400f olsun ve ryzen olmasın
  17. F

SİNERJİ DEN PC TOPLADIM TAVSİYELERİNİZİ BEKLİYORUM

oooooooovvvvv hocam bu sistem bizi aşar yaa 1645385612 yok monitor dahil 15k hocam 15k monitor dahil sistem önerileriniz varsa lutfen her zaman açığım
  18. F

öyle diyosanız öyledir hocam o zaman ben bu sistemden vazgeçiyorum önerileriniz varsa link atın lutfen
  19. F

hocam daha çok işlemci yuklu oyunlar oynadıgım ıçın işlemciyi biraz yuksek tuttum
  20. F

nie hocam 1050ti ile yayın açanlar var ve yayınları da su gibi akıyo maşşallah
Top Bottom