Arama sonuçları: *

1. B

Calypso vs Ogre - Hangisini önerirsiniz?

arkadaşlar gamepower calypso ve gamepower ogre arasında kaldım hangisini önerirsiniz?
  2. B

İşlemci seçiminde kararsızım

1650S ile karşılaştırdığımda bu kartı kendimce daha iyi buldum.
  3. B

İşlemci seçiminde kararsızım

Merhaba arkadaşlar, Bir sistem toplayacağım ve bu sistemde Sapphire RX 5500XT kullanmayı düşünüyorum. Ama iki işlemci arasında kaldım. Bunlardan biri AMD Ryzen 5 2600, diğeri ise AMD Ryzen 5 3600. Sizce hangisini almalıyım.
  4. B

Rampage Drop R36 vs MSİ İmmerse GH10

son seviyede kullanınca kulaklığın dışarı verdiği sesi mikrofon algılayıp karşı tarafa iletiyor.
  5. B

Anakart ın Kasaya Sığma Durumu

Anakart mini ATX, kasa ATX, ama kasa mini ATX destekli sorun olmaz
  6. B

Rampage drop plus vs steelseries arctis 1

Arctis 1 ses kalitesi olarak arctis 7 ile aynı windows sonic ile 7.1 kullanabiliyorsun. Arctis 1
  7. B

Bu pc'yi ne yapmalıyım

Sistemi satıp bütçeni arttırmak en doğrusu
  8. B

Monitör önerisi

Çokniyi bir öneri üstelik bu dönemde bu fiyata VA panel. 144hz 1ms harika ben monitör alacak olsam net kararım bu olurdu
  9. B

Şu pc kaç tldir sizce?

Net 7 bini var
  10. B

Sizce iyi mi sistem?

Dolar 6.9 üstelik SSD sata değil M.2 bence fiyat normal
  11. B

Sizce iyi mi sistem?

Güç kaynağını yükseltmek iyi olacaktır.
  12. B

termal macunsuz işlemci kullanmak zaralı olurmu

sorman bile komik tabii ki işe yarar bilgisayarı yakacaksın. boşta 50-60 diyorsun, iyi soğutulan oyunda bu sıcaklığı alırken senin PC boşta bu halde
  13. B

Sistemim İçin Ekran Kartı Tavsiyesi

Darboğaz testi yapabileceğin bir site: https://pc-builds.com/calculator/Ryzen_5_2500X/GeForce_GTX_1080/0T00Uu8A/ 1080 ile bir sorun olmaz.
  14. B

Rampage r36 drop vs Corsair hs35

Bence böyle bir konuda Corsair HS35 i seçmek marka fanboyluğu olur.
  15. B

Rampage r36 drop vs Corsair hs35

Ben de Drop modellerinden birini almayı düşünüyorum. Ben Drop Plus modelini tercih ediyorum çünkü ses yalıtımının Drop modeline göre daha iyi olduğu söyleniyor. Ayrıca bir diğer sebebim ise protein kılıf kullanılması. Yani pedler kulağınızın şeklini alıyor ve uzun kullanımda bile konfor...
  16. B

ben tek jack çıkışından bahsediyorum. sağol
  17. B

bunu ben deneyimlemedim zaten bir videoda gördüm. Sadece jack girişi ile mobilden kullanınca mikrofon çalışmıyormuş
  18. B

CORSAIR HS 35 Mİ YOKSA RAMPAGE DROP PLUS MU?

Corsair HS35 daha iyi ama rahatlık anlamında bence Drop Plus çünkü protein kulak pedlerine sahip kulağının şekline uyum sağlıyor ve uzun süre kullansanda rahatsızlık vermiyor. Piyasada HyperX cloud 2 aynı pedlere sahip
  19. B

Bu Drop modelleri mobilde kullanırken 7.1 kullanılmıyor üstelik mikrofonuda çalışmıyor. İmmerse taşınabilirlik ve paket içeriği olarak daha iyi. Mobil için daha uygun jack ile mikrofon da kullanılıyor. Ses kalitesi ikisi içinde çok iyi deniyor yinede denemeden emin olamıyorum sadece ama Immerse...
  20. B

peki mobilde çalışır mı en azından her telefonda
Top Bottom