Arama sonuçları: *

1. Simbiyot

palworld alınır mı? ?

sıradan değil zaten millet sıradan olmadığı için alıyor yeni pokemon oyunlarına göre çok daha kaliteli ve yenilikçi bir oyun millet bu yüzden bu oyuna bu kadar ilgi gösterdi
  2. Simbiyot

Rabisu serverda save dosyam çalışmıyor

arkadaşlar ile server açmıştık 10 11 gün oynadık sonra bi arkadaş afk bırakırken biri sunucuya girmiş onun adıyla tekrar girip %40 herşeyi yok etmiş ve tabela ile saat 00 da donucem açıklarım ne olduğunu gibi bişey yazmıştı bizde akşama kadar tekrar kasildik giden seyleri tekrar bulduk biraz ve...
  3. Simbiyot

Redmi note 12 pro speed ile poco X5 pro aynı kılıf mı

Tamamdır hocam teşekkür ederim
  4. Simbiyot

Redmi note 12 pro speed ile poco X5 pro aynı kılıf mı

Speed editionu aldım ve kılıf bulamıyorum ama sanırsam bu iki telefon aynı kalıplara sahipler doğrumudur?
  5. Simbiyot

Max 21k için oyuncu laptop

Dediğim gibi 20k 21k aralığında beni yarı yolda bırakmayacak bir oyuncu laptopuna ihtiyacım var tavsiyelerinizi yazarsanız sevinirim
  6. Simbiyot

25k için toplama sistem tavsiyesi

Merhabalar bir arkadaşım kendine toplama bilgisayar almak istiyor oyun oynamak için fiyat bandı 23 26 arası ne önerirsiniz?(ekran kartı Nvidia olursa iyi olur)
  7. Simbiyot

Hp victus 16 watt değeri

Knk 95wat mış 3060 için az ama çok fazla bir kaybı varmı sence 23k verdi sisteme fpste sıkıntı yasarmı
  8. Simbiyot

Hp victus 16 watt değeri

https://ty.gl/eencf2myk7 kuzenim bu bilgisayarı aldı ekran kartı watt değerini öğrenemedim bi türlü bilgisayar yanımda da değil acaba bulabilen biri söyleyebilirmi.
  9. Simbiyot

16 gb ramli 18k laptop önerisi

Beyler kuzenim icin 16 20 k arası laptop arıyorum 8 gb ram olmazsa iyi olur yükseltmekle uğraşmak istemiyor önerileriniz varmı?
  10. Simbiyot

gigabyte ga h61m s2pv bios menüsünde klavye çalışmıyor

Anakarti değiştirdim başlıktaki modeli kullanıyorum bilgisayarı açınca biosa giriyor ama mouse yada klavye çalışmıyor ışıkları yaniyor ama tepki alamıyorum tum soketleri denedim yardımcı olurmusunuz?
  11. Simbiyot

CS GO seçkin alınır mı

Bilgisayarımı bu sene aldım ve csgo devri bir nevi kapandığı için yukleyip girmedim ama cs2'nin çıkmasıyla baslamak istiyorum şimdi csgo seçkin alırsam cs2 verilicekmi skinler gibi yoksa ayrıca satın mı almam lazım?
  12. Simbiyot

HDD vida için yer yok

Performax xercon kasam var harddisk takma yerine harddiski sokuyorum ama vida yerleri çıkmıyor nasıl vidalayabilirim?
  13. Simbiyot

Vidaları sıkmak zorunlumu

Beyler bi HDD aldım taktım kasaya ama vidalarin oldugu yer cok sıkıntı sikamiyorum zaten gözükmüyorda vida deligi ama hdd oturdu ve çalışıyor suan acaba vidaları sıkmadan kullansam bi sıkıntı olurmu bide takarken kablolar kasanın arka kapağında biraz sıkışık duruyor zarar gelirmi?
  14. Simbiyot

Çözüldü✓ HDD Nereye takılıcak

Anladım teşekkürler.
  15. Simbiyot

Neresi tam olarak
  16. Simbiyot

Beyler kasa ekte performax xercon kasası hdd alicam yarın ama hdd yi nereye takicagimi bulamadım.
  17. Simbiyot

Windows 10 kurulmuyor

American megatrends
  18. Simbiyot

Windows 10 kurulmuyor

Beyler windows 10 kurmaya çalışıyorum boota ekliyorum usbyi sonrada böyle takılı kalıyor nasıl çözebilirim bilen varmı
  19. Simbiyot

1050ti güç kablosu sorunu

Beyler ekran kartını yeni aldım ama eski ekran kartımda güç kablosu yoktu bunda var ben psu da da güç kablosunu bulamadım nasıl bir çözüm bulabilirim bir fikriniz varmı.
  20. Simbiyot

Kasadan Cızırtı Çıkıyor

Baya düşük ve cpu vs gpu kullanımı 5 lerdeykende geliyor ama gerçekten az
Top Bottom