Arama sonuçları: *

1. metalupyoass

Bluescreen 3b hatası (pc oyuna girince çöküyor)

RAM: SAMSUNG 16GB DDR4 3200MHZ CL22 PC RAM M378A2G43MX3-CWE İşlemci: i5 11400F 2.60 GHz EKRAN KARTI: NVIDIA RTX 3050 ANAKART: GIGABYTE H510 S2H V2 SSD: Kingston A400 SA400S37/960G 2.5" 960 GB SATA 3 SSD aldığım mesaj bu. yardımcı olabilecek var mı? oyuna giriş yaptığımda dakikalar...
  2. metalupyoass

HDMI to VGA Görüntü Gelmiyor

Denedim dostum fakat olmadı.
  3. metalupyoass

HDMI to VGA Görüntü Gelmiyor

Merhaba dostlar. Uzun zaman sonra eski bilgisayarımı tekrardan kurdum yeni bilgisayar alana kadar idare etsin diye. Ekran kartı yok. PC özellikleri aşağıda. Şimdi ben bugün anakartta VGA olduğu için bir adet HDMI to VGA bir adet VGA kablosu satın aldım. Eve geldim kabloları taktım vs. vs. PC'yi...
  4. metalupyoass

Reboot and Select proper device hatasi

Merhabalar. Bugun bilgisayar kendiliginden bir anda kapandi ve kendi kendine tekrar acildi. Acilirken monitore ekran gelmedi. Bilgisayari televizyona bagladim. Karsima cikan hata "reboot and select proper boot device" hatasiydi. Windows SSD'ye kurulu ve SSD'nin markasi Patriot Burst 240GB. SATA...
  5. metalupyoass

Yardım ViewSonic VX2458-C-mhd monitör alınır mı?

Teşekkür ederim :) :'(
  6. metalupyoass

Teşekkür ederim dostum :) Teşekkür ederim dikkate alacağım :) Vallahi bi' güven gelmedi değil :) Büyük ihtimalle bu ViewSonic alacağım.
  7. metalupyoass

Merhaba dostlar. Monitörüm eskidiği ve küçük geldiği için yeni bir monitör almaya karar verdim. İlk önce 27 inç monitörlere bakıyordum fakat monitör ile oturduğum yerin yakın olması nedeniyle 24 inçe yöneldim. James Donkey'in 27 inçlik monitörüne baktım ama marka kalitesi için yorumlar pek...
  8. metalupyoass

Yardım Valorant Düşük FPS Sorunu

Yükselttim ama yine aynı sonuç.. 1596829850 Silip yükleyecektim ben de, teşekkür ederim.
  9. metalupyoass

Şuan evde değilim geçince atacağım teşekkür ederim hepinize...
  10. metalupyoass

Merhaba dostlar, Valorant'a son gelen güncelleme ile FPS sorunları yaşamaya başladım. Güncellemeden önce 80-90 FPS alıyordum 60 FPS'in altına inmiyordu. Güncelleme geldikten sonra oyunun menüsünde 20 FPS almaya başladım, oyun içinde de (her oyun modunda denedim) 10-15 FPS almaya başladım. Bunun...
  11. metalupyoass

İnternet upload yükseldi

Bir bende olmadı sanırım. Ne download hızımda ne de upload hızımda bir artış var.
  12. metalupyoass

Bilgisayar kendi kendine kapanıyor

Tamamdır dostlar sağolun önerileriniz için, ramin yerini değiştirince açıldı bilgisayar. İyi forumlar herkese.
  13. metalupyoass

Şuan psu alacak durumda değilim, araştırma yaptığımda yeterli olacağı söyleniyordu.
  14. metalupyoass

Merhabalar, Rx570 ekran kartım var psu 450w psudan 6pin kablo çıkıyordu ben de 6pin to 8pin kablo aldım taktım ekran kartına ama bilgisayarı açma tuşuna bastığımda 5-6 saniye sonra kendi kendine kapanıyor bütün kabloları taktım ama durum böyle. Yardım eder misiniz? 1587123990 Bir de ekran...
  15. metalupyoass

RX570 Ekran Kartına Uygun İşlemci

Hangi oyunlarda ve hangi ayarlarda ölçtünüz fps değerini?
  16. metalupyoass

Teşekkür ederim dostum, değerlendireceğim.
  17. metalupyoass

Çok teşekkür ederim dostum, sağolasın.
  18. metalupyoass

Bir sorum daha olacak dostum, ben bu anakarta en fazla kaç mhz lik ram takabilirim?
  19. metalupyoass

Teşekkür ederim dostum, değerlendireceğim.
  20. metalupyoass

Merhaba dostlar. RX570 ekran kartına en uygun fiyatlı ve en iyi performansı verebilecek işlemci önerisi alabilir miyim? Anakartım:GA-H61M-DS2 Rev 4.0 (Socket LGA 1155) Şimdiden teşekkür ederim.
Top Bottom