Arama sonuçları: *

1. H

Kendim ssd montajı yapsam sıkıntı olur mu

alttan açılıyor kapak direk çıkıyor. Pili sökmem gerekli mi değiştirirken pil zaten bozuk 3 dakika zor dayanıyor
  2. H

Yardım 200 TL bütçem var mouse lazim

Bloody V7M alabilirsin şu an bende kullanıyorum alalı 6+ ay oldu gayet memnunum. Makro falan için kullanıcaksan V7MA modelini al driverın bazı özellikleri açık geliyor ama v7m alıcam dersen makro özellikleri ekstra 50 tl civarıydı sanırsam. AMa bloody mouse alıcaksan driverları crack...
  3. H

NVDİA Driver nasıl günceliyeceğim

Nvidia nın sitesinden geforce expeirence indirin uygulamaya girdiğinizde sol üstte sürücüler bölümü olacak ordan güncelleme oldugunda indirebilir kurulumu yapabilirsiniz hızlıca. https://www.nvidia.com/tr-tr/geforce/geforce-experience/
  4. H

Kendim ssd montajı yapsam sıkıntı olur mu

Laptopumun hdd si çok yavaşladı 5 yıllık sonuçta. İnternette aynı modelin hdd sökme videosu var kendim alsam ssd yi takabilir miyim? hdd yi anakarttan çıkarmak için ucu düz mavi bir şey kullanıyorlar. Ona sahip değilim sıkıntı yaratır mı montajda? Yanlışlıkla anakartı bozma ihtimalim var mı?
  5. H

Hdd sağlık ve performans 100 de takılı kaldı

Biliyorum ama çok sık olmaya başladı gereksiz yerlerde takılma olmaya başladıı bende bu yüzden test yapmak istedim fakat sağlık ve performans 100 de tak ılı kaldı 1600413616 windows 10
  6. H

Hdd sağlık ve performans 100 de takılı kaldı

Eski laptopum vardı 5 yıllık ortalama görev yöneticisinde disk kullanımını sürekli 100 gösterdiği için test yapmak istedim. 3 farklı programda denedim hepsindede 100 performans 100 sağlık gösteriyordu ama çok doğru gelmiyor bana bilgisayarın açılması 2 dakika sürüyor artık. Bu problemi nasıl...
  7. H

Yardım Ram hız değerleri her programda parklı çıkıyor

Programın adı nedir? Ramim Micron 8gb 3200mHz
  8. H

Cpu z de 3900 gösteriyor çok garibime gitti benimde
  9. H

Bu bilgisayarın minecraftta 0-75 fps görmesi normal mi ?

Olası durumlar:Sende optifine vardır ya da parçacıklar kapalıdır, daha fazla ram vermiş olabilirsin oyuna Senin sistemin nasıl?
  10. H

Yeni laptop aldım bir kaç hafta önce. Satın aldığım yer bana Ram hızının 2933 mhz olduğunu belirtti. Bilgisayarı aldıktan sonra kontrol etmek istedim ve Görev yöneticisinde 2933 mhz, CMD de 3200, Bilgisayarın command center programında 3200, CPU Z dde 2900 değerleri aldım. Hangisi gerçek ram...
Top Bottom