Arama sonuçları: *

1. 𝕸

Fen lisesini kazanabilirmiyim

BCIYEVFQIP Gs lisesi biraz uçukmuş
  2. 𝕸

doğru bir 0,40lık dilime giren çocukta bir elitlik bir kalite oluyor bir fen lisesinde gidipte zorba vizyonsuz keko grubu görebilirmisin göremezsin çünkü kalite, vizyon vb. etkenler senin bilincinin temelini atan şeylerdir 1724331273 doğru sonuçta bir forum sitesi kekosuda tavsiye verir fen...
  3. 𝕸

Haklısın İngilizce şart ve 3. bir dil iyi bir iş yerinde çalışmak için gerekiyor hatta büyük bir ihtimalle gelecekte 3.de zorunlu olucak
  4. 𝕸

Lgs için öneri almam lazım acil!!

Bu sene hayatımın gidişatının dörtde birini oluşturacak olan Lgs var. Fen lisesi hedefliyorum bana öneri verirmisiniz her türlü olabilir.
  5. 𝕸

Lgs youtubedan hoca önerisi

Onun yüzünden değil. O kanalı izleyip o kanala güvendiğinden ve tonguçun kötü anlattığından herkes hem fikir herhalde.
  6. 𝕸

Dünyadaki ilk speedrun

teşekkürler chatgpt yazısı gözümden kaçmadı : )
  7. 𝕸

Dünyadaki ilk speedrun

SWGYWGUOŞAQ
  8. 𝕸

Dünyadaki ilk speedrun

Benim kafama şöyle bir soru takıldı. Dünyadaki ilk speedrun ne ve speedrun kavramını bulan ilk kişi kim?
  9. 𝕸

harbi tonguç zaten videonun yarısında boş yapıyor tonguçta gibipte öne çıkan ''hocam sınavdan 90 aldım, 100 aldım'' mesajlarının bot olduğundan o kadar çok eminimki 1723865409 partikül matematiği bir deneyeceğim saol
  10. 𝕸

Zaten yaş ortalaması olarak %65 18 yaşının üstündedir ve geriye kalan %26 ise lise kısımı desek %9 15 yaş altı desek o %9'unda %3'ü sınavı paranoya derecesinde büyütüp şimdiden hocaları bulan kısım desek 65K forumda anlık çevrim içi insan var desek max 6k minimum 2k yaşıt tavsiye verebilecek var
  11. 𝕸

Videonun yarısında like dilenmeyen, boş yapmayan ve reklam yapmayan. Aşırı verimli hocalar varmı youtubeda? Varsada hangi dersler için hangi hocalar en iyisi?
  12. 𝕸

biliyorum ama şimdi paragraf kitap okuma soru çözme yaparsam soruları rakiplerimden daha hızlı bitirip kontrol etme zamanı kazanıcam ve boş veya hatalarımı bulup düzelticem 5 net yerine 7 net yapıcam.
  13. 𝕸

Doping hafıza gibi bir site varmı

zaten reklam engelleyici var hocalar videolarında reklam yapıyorlar ve beğeni dileniyorlar lgs için hoca önerin varmı
  14. 𝕸

youtubeda videonun yarısı reklam ve like dilenmekle geçiyor
  15. 𝕸

eba kullanılabiliyor hocada oradan kullanın bedava eğitim diyordu
  16. 𝕸

Doping hafıza gibi zengin kütüphaneye sahip daha f/p bir site varmı? Varsada belirtirmisiniz?
  17. 𝕸

teselli için teşekkürler abi :)
  18. 𝕸

:/
  19. 𝕸

1723548896 Saol abi
  20. 𝕸

Ya şimdi biraz baktımda muğla fen lisesinin aldığı puana kaç ve kaç daha iyi liselere gidebilirim. 1723544449 pardon kat ve kat
Top Bottom