Arama sonuçları: *

1. A

Yardım Elimde msi a320m pro m2 anakart var buna rtx ekran kartı takabılır mıyım ?

merhaba suan kulandıgım sistemde bu anakart var. rx 570 itx 4 gb takılı suan bıraz para bırıktırdım ve rtx ekran kartı almak ıstıyorum 3 fanlılardan bu anakart a takabılır mıyım. kasama sıgar mı ? kasanın yanında gelen frızby marka 650w psu yu kulanıyorum. Sistem Özelliklerim: AMD Ryzen 3500X...
  2. A

Emin olmak için son kez sorucağım da.

Bende de aynı ram var bende stock larda bulamadım sen aldıysan sorun vs oldumu cevaplarsan sevinirim :)
  3. A

Yardım Aynı özellikli Ram fakat farklı Marka Ram kulanırsam sorun olur mu ?

Teşekkürler cevabın için :) Kusura bakma butun forumu gezdim fakat herkes aynı şeyi dedigiiçin biraz sinirlendım Kusura bakma tekrardan :)
  4. A

dedıgım gıbı satılmıyor aynı var ıyıce okursanız yazdıgım metni sevinirim :) herkes aynı seyı dıyor aynı ram aynı ram. aynı ram satılmıyor dememe rağmen :/
  5. A

aynı ram artık satılmıyor aynı özellıkte olan ram olarak bu ıkısı var sadece
  6. A

Bendekı Model Ram bu: https://www.vatanbilgisayar.com/crucial-8gb-ballistix-sport-lt-white-ddr4-3000mhz-cl16-1-35v-pc-ram.html bir tane daha 8 gb ram ıhtıyacım var fakat aynı model bulamadım her hangi bir site de vs ve vatan bilgisayara yenı gelen...
  7. A

Donanın Arşivi'nin kullandığı Hoparlör nedir?

Bunun olduğunu düşünmüyorum çünkü masadaki beyaz renk hoparlör 1610261529 Neredeyse bütün videolara baktım fakat bulamadım :(
  8. A

Donanın Arşivi'nin kullandığı Hoparlör nedir?

Abdullah abiyi izliyorum fps testi yaptığı zaman hangi hoparlörü kulanıyor cidden merak ettim çünkü öyle bir sesi var ki bütün odaya bassı hissetiriyor cevaplarsanız sevinirim :) (En son çekiliş videosun'da ki hoparlör ışıklıdan bahsetmiyorum. :))
Top Bottom