Arama sonuçları: *

1. X

Klassegear ürünleri çinden mi geliyor ?

alınır tanıdık mouse pad markalarından 1722961242 bende bitane almayı düşünüyorum
  2. X

Fikrinizi merak ediyorum

en fazla 24 inch geçerli ama siz bilirsiniz 1722960974 onu hiç dikkat etmedim 27 inchlerde 1080p çok kötü 1722961093 istiyorsanız başka bir şey önerelim bütçe ne kadardır?
  3. X

Fikrinizi merak ediyorum

online oyunsa alınmaz 27 inch çok büyük
  4. X

Klassegear ürünleri çinden mi geliyor ?

Bu tür markalar, üretimlerini Çin gibi düşük maliyetli üretim merkezlerinde gerçekleştirebiliyorlar çünkü Çin, geniş üretim kapasiteleri ve maliyet avantajları ile bilinir. Yani bu marka menşei olarak çinde üretmekte. Küçük bir araştırma ile bulabiliyorsunuz. 1722960805 mesela y markalı bir...
  5. X

3000TL fiyatla Mikrofon mu Yoksa Kulaklık mı?

cevap veren therkeze teşekkürler tecnupetten daha iyi burası <3
  6. X

bende onu düşünüyorum gösterilen iki kulaklıktan hangisi daha iyi dersiniz?
  7. X

selamlar 3k bütçem var biraz gezinirken hem kullanıcıların hem de bazı içerik kanalların kullandığı mikrofon ve kulaklıklara baktım şimdilik gözüme çarpanlar şunlar oldu; Razer Blackshark V2 X Fifine A6T RGB mikrofon Fifine A8 USB Mikrofon HyperX Cloud III DTS X Kablolu Mikrofon Şimdilik bunları...
  8. X

Hdd başka bir yere takılabilir mi?

Merhabalar, elimde 240 GB alan olduğundan bir HDD aldım ancak kasamda videolarda olan bende olmayan yuvalardan yok, bunu başka bir yere takabilmenin bir yolu varmıdır?
  9. X

American megtrends hatası

Merhabalar bilgisayarı daha bugün açmıştım fakat karşıma çıkan ekran american megatrends oldu sonrada bir metin kutucuğu geldi ve bidaha açılmadı araştırdım fakat bir sonuca varamadım bende buraya bakmaya karar verdim resimlerinde verebilirim
Top Bottom