Arama sonuçları: *

1. satend

25 bin limit rtx 4050 leptop onerisi

https://www.n11.com/urun/acer-nitro-5-an515-58-588w-nhqlzey007-i5-12450h-8-gb-512-gb-ssd-rtx4050-156-dos-dizustu-bilgisayar-46011556?magaza=maytech&utm_source=comp_akakce&utm_medium=cpc&utm_campaign=akakce_genel
  2. satend

Binada altyapı yok gözüküyor

Arkadaşlar daha önceden binamda altyapı vdsl gözüküyordu.Ben başvuru falan yaptım olumlu sonuçlanmadı boş vdsl port olmadığından.Şuanda siteden sorguladım boş port gözüküyor sokakta ama sorun bu sefer binada gözükmüyor altyapı.Ne yapmalıyım? NOT:İlk defa sabit internet bağlanıcak bianaya aile...
  3. satend

Dead Space Remake Türkçe yama var mı?

virüs var mıdır?
  4. satend

Dead Space Remake Türkçe yama var mı?

Arkadaşlar dead space remake türkçe yama lazım. https://sixthsenseceviri.net/dead-space-remake-turkce-yama bu sitede buldum fiyatı çok makul virüs var mıdır?
  5. satend

BİNAYA İNTERNET BAĞLATAMIYORUM

maalesef türk telekoma mesaj attım böyle geri döndüler şimdi başvuru yapıcam altyapı için.(işin komik yani alt sokakta kullananlar var :D) Değerli Müşterimiz, Şirketimize iletmiş olduğunuz şikayetiniz hakkında gerekli inceleme ve çalışmalar titizlikle yapılarak...
  6. satend

İnternet ankastre kutusu için gerekenler

sağol bilgi için aslında bunların hepsini tt yapması lazım ama tr şartları işte
  7. satend

krone 1 tane yeter li olur mu 1 tane kroneyi ben diğerini tt kullanıyor sanırsam 2 tane lazım herhalde birde ben bunları aldım eve de merdiven arasından cat6 çektim diyelim gerisini türk telekom yapıyor değil mi ?
  8. satend

Eve daha kablo gelmiyor :/ Altyapım vdsl destekliyor.
  9. satend

Türk telekom müşteri himetlerini aradım bana ankastre kutusunu siz elektrikçiye taktıracaksınız dedi.Senin gibi bende müdürlüğe gideyim ozaman günümüz şartlarında bi elektrikçi çağırmak baya masraflı. Bağlantı süreci nasıl oldu kutu falan koydu mu? Birde tt müdürlüğüne gidince ne dediniz.
  10. satend

Bilen yok mu?
  11. satend

Arkadaşlar iyi akşamlar ankastre kutusunu bina sahibi takıyormuş bunu daha yeni öğrendim.Bu kutu için gerekli malzemelerin fotoğraflarını aşşağı atıyorum bunların haricinde bir şeye ihtiyacım var mı? Teşekkürler. (Merdiven arasından kablo çekicem bu kablo cat6 mı olması lazım.Cat6yı modeme giriş...
  12. satend

Evime internet bağlatamıyorum

Tamamdır teşekkürler
  13. satend

Bana bu 4 ü lazım değil mi? (hocam seni fazla darladıysam kusura bakma bilmediğimden soruyorum) -cat6 kablo
  14. satend

(Bilmediğimden soruyorum) bu binanın içinden kablo çekilmiş bir pano değil mi? Ben basit bir şey düşünüyorum içeride veya dışarıda küçük bir şey aile aparmanı sadece binada ben kullanıcam internet zaten diğerlerine wifi şifresi vericem. (3 katlı bina)
  15. satend

-Peki bu işlemi kendimiz yapabilir miyiz? -Ankastre kutusunu nereden alabilirim?
  16. satend

Son durum ne bende aynı sorunu yaşıyorum içeride kutu kablo hiçbir şey yok bilgilendirir misin.
  17. satend

Arkadaşlar iyi akşamlar altyapım 35 Mbps destekliyor.İlk defa binaya altyapı üzerinden internet bağlanacak binanın içinde dışında internet kutusu (ankastre) kablo vb. hiçbir şey yok. Türk Telekom çalışanı başvurduğumda burada şebeke yok. TurkNet çalışanı devre yok internet bağlayamam dedi.Büyük...
Top Bottom