Arama sonuçları: *

1. tryvenuS

PUBG Mobile'mi oynamalıyım yoksa PUBG Lite'mı?

mobile de çok hile var ve mobile cidden çok sapıttı, yenilik olmasa da lite çok iyii oyna kesinlikle bence
  2. tryvenuS

valorant fps sorunu

arkadaşımın adına soruyorum, csde 70 - 80 - 90 fps oynuyor, bilgisayarı çok da iyi olmasa da valorantı iyi oynatmalı fakat 30 - 40 fps oynuyor ekran kartları falan güncel belirli bir sorunu yok bilgisyaarın yardımcı olabilir misiniz
  3. tryvenuS

250 tl altı kulaklık önerisi yaparmısınız

rampage sağlam değil 1596537537 gamepower düşünürsen medusa ve luna çok iyi
  4. tryvenuS

CS:GO iyi pc olmasına rağmen düşük fps

İ7- 6500U / Nvidia GeForce 940m / 8 GB Ram 1595112786 Evet ben de valorantı daha sık oynuyorum. Sistem intel ve dediğim gibi gayet yeterli.
  5. tryvenuS

CS:GO iyi pc olmasına rağmen düşük fps

Merhaba arkadaşlar. Eskiden CS:GO'da yüksek-orta karması grafiklerde 140 fps civarı alıyordum. Son gelen güncellemelerden sonra en düşük grafik ayarlarında maksimum 50 fps, minimum 25 fps alıyorum ve sık sık rakip oyuncular ekrana girince drop giriyor. Sistemim gayet yeterli. Ekran kartı güncel...
  6. tryvenuS

Gamepower ursa çok mu küçük?

1 yıldır kullanıyorum. Fiyatına göre en iyi mouselardan. Driver'i çok iyi. Dokusu çok iyi. Evet ele biraz küçük ama çok da rahatsız edici değil. Zarif duruyor. Tasarımı güzel olması için bu yönlerden düşmüşler. Eğer cidden elinden bile küçük olması, fare boyutunda olması seni rahatsız ediyorsa...
Top Bottom