Arama sonuçları: *

1. A

4-5k arası monitör önerisi

knkn niye çöp diyon 1 yıldır kullanıyorum gayet menunum hiç bi sıkıntısı yok
  2. A

Nfs heat fps sorunu yardım ederseniz sevinirim

Nfs heat xbox game passle beraber geldi yükledim ultra ayarlarda normalde 130 150 arası verirdi şimdi daha oyun başlmdan lobide 11 fps lere kadar düştü bilen barsa lütfen yardım etsin İ5 12400f Rtx4060 16 gb ram kullnıyorum
  3. A

4-5k arası monitör önerisi

Knk bende excaliburın 200hz 1 ms 24 inch mönütörü var dp 200 hdmi 144 hz kadar kullanılıyor 1 yıl önce bu zamanlar 3k ya turkcell pasajdan almıştım bi bak istersen
  4. A

Nfs heat nasıl kayıt edeceğim

Nfs heat oyununu xbox game passle pcmde oynuyorum ama çıkış uapacağım zaman lobiden çıkmak istediğinize emin misiniz çıkarsanız herşek kaybolucak diyor oyynumı nasıl kayıt edicem yardım
  5. A

bitfenix argb kasa kullnaımı

kasanın kendi kontrolcüsü derken? 1707000273 ben o tuşu reset tuşu sandım o yüzden oynamadımda led tuşuymuş sıkıntı yok eyw
  6. A

bitfenix argb kasa kullnaımı

bitfenix mesh argb fanlı kasa kullanıyorum ve gigabyt h610m k anakart kullanıyoum bu rgb leri nasıl kontrol edicez
  7. A

İtopya teslim tarihi

30.01.24 tarihinde itopyadan hazır sisitem satın aldım 31nde pc topşandığını gördüm ama hala jargo verilidi ve ya tahmin teslim tarihi diye bişey bhlamadım tahmini kaç günds teslim alırım
  8. A

Yardımcı olursanızsevinirim itopya

İtopyadan hazır sistem alacağım fakat şikayet var sitesinde hem iyi hem kötü yorumlar var güvenemedim sizce güvenilir mi Eğer daha önce satın alım yapıp mağdur olnlar varsa bana ulaşssın lütfen
  9. A

25 30 k laptop önerisi

25-30k bütçe ile valorant WWolenistein gibi oyunları rahatın üstünde bir performansla açacak laptop ihtiyacım yardımcı olursanız sevinirim
Top Bottom