Arama sonuçları: *

• Users: Ences
  • Order by date
  1. E

Yardım Anakartın sağ ram slotu çalişmıyo

Bu arada ram sulotu kirlidir belki diye disfircasiyla tozunu aldim simdi sol slot da calismiyo ikiside gorüntü vermiyo kasayı benzinle yakıcam bu gidisle
  2. E

Yardım Anakartın sağ ram slotu çalişmıyo

Eski msı a320m a pro model bi anakartim var ekrankartım rx 6700 İslemcim ryzen 5600 Sorunum şu tek ram kullandım uzun bir sure windows 11 gecisle ram yetmeyince yeni bi 8 gb daha aldım ama sağ slot napiyo anlamadim yeni rami takinca ekran gorüntü almıyo kasaya güç geliyo ama yeni aldığım ram...
  3. E

Çözüldü✓ Yeni ram taktım görüntü alamıyorum

Tesekkurler oyle yapıcam 1722336312 Dostum seninde yardımın için teşekkurler herkese iyi gunler
  4. E

Olabilir internette farklı ramlar de sorun olmayan bikac video gormustumde ondan bisey olmaz demistim ama anakartta sağ slota tek basina ram takimca yine calismiyo acaba sağ slotlamı alakalı 1722335999 Mhz değeri ayni olmalı dimi
  5. E

Eski tek ram taktiğimda calisiyo yeni olanıda tek taktığımda çalısıyo bi hatamı yaptım bilmiyorum ama parcalar çalışıyo İkinci rami cıkardiğimda oc fail oldu diyo f1 basarak bios aç diyo Şimdi yine bi ayarladim kaydettim kontrolde ettim ama olmuyo pc acilirkan guc kesti acti guc kesti acti...
  6. E

Profil 1 ve 2 vardi ikisinide denedim olmuyo Birde ikinci rami her taktiğimda kasayı acarken kasa bi guc verip hemen kesip tekrar guc veriyo ama goruntu yok
  7. E

her şey tam brom ışık ta yanmıyo sistemde guc var yani 1722295714 Dostum hangilerini acmam lazım bilmiyorumda
  8. E

Denicem olursa yazarım teşekkürler yanıtın için
  9. E

Kasam anakart : A320m A pro İslemcim:ryzen 5600 Ram: 8 di 16 yapiyodum Ekran kartı:rx6700 Kasam guçlu olduğu icin ram baya yetersiz kaliyodu bende yukseltiyim dedim 8 gb olan ramimi 16 yükselttim yani diğer slota 8+ ekledim ama ekledikten sonra pc guç...
Top Bottom