Arama sonuçları: *

1. O

Yardım 650W bilgisayara kesintisiz güç kaynağı önerisi

https://www.hepsiburada.com/schneider-electric-bvs-1000va-4-schuko-cikis-kesintisiz-guc-kaynagi-bvs1000i-gr-p-HBV00000FL7U8?magaza=ardaexpres bu nasıl
  2. O

ups ler ne kadar bilmiyorum ama 800 verebilirim
  3. O

Merhaba, bilgisayarım bayağı pahalı olduğundan ve her gün istisnasız bir şekilde elektriğin gitmesinden bıktığımdan bir kesintisiz güç kaynağı arıyorum. aşırı pahalı olmayan kaliteli bir model önerirseniz sevinirim
  4. O

Yardım Merhaba, soğutucuyu vatana göndersem takarlar mı?

asus tuf gaming 3060 1627818048 hocam benim panel 1080p
  5. O

boşta iken 60-65 oluyor hocam bide oyunları oynarken gpu %100 kullanmıyor cpu fanı değişince bile değişmez ise iade edeceğim ben bilgisayarı
  6. O

başka bir soru sorayım stok fan full hızda 80-85 alma normal midir oyun oynarken?
  7. O

hayır game garajdan aldım fakat onlar da dedi bizim öyle servisimiz yoktur o yüzden
  8. O

ekran kartını bile az daha takmayı beceremiyordum ondan içine etmekten korkuyorum 1627740725 istesinler sıkıntı değil sorun takıp takmamaları
  9. O

merhaba, benim r5 3600 işlemcimi stok soğutucuyla kullanıyorum. fakat farkettim ki fazla yetersiz kalıyor. öyle ki gpu 55°C, cpu ise 93°C. fakat ben kendime başka bir soğutucuyu takmakta güvenemediğimden, bunu benim için takması için vatana göndersem takarlar mı? yerel pc dükkanlarına...
Top Bottom