Arama sonuçları: *

1. f3ttah

Ölü Piksel Nasıl Sayılır

Eyvallah brom umarım öyle olur olmadı 3 yıllık garantisi var kendi kendine gecmesi ile ilgili bir süre yazmiyor biyerde hayırlısı olsun ilgin için teşekkür ederim.
  2. f3ttah

Ölü Piksel Nasıl Sayılır

Bu sorun ile ilgi ne yapmam gerek şimdi. 1645874387 Bu sorunu nasıl gidereceğim.
  3. f3ttah

Ölü Piksel Nasıl Sayılır

Asus Vg24vqe
  4. f3ttah

Ölü Piksel Nasıl Sayılır

Arkadaşlar normalde monitör de 1 adet nokta var internette araştırdım sanırım ölü piksel deniliyor bu noktaya normalde baktığımda 1 telefonun kamerası yardımıyla yaklaştırıp baktığımda 4 kare olarak gözüküyor şimdi ölü piksel sayısı 1 mi yoksa 4 mü nasıl belirliyoruz sayarken teşekkürler.
  5. f3ttah

1 Adet ölü piksel çıktı ne yapmalıyım.

Olmassa servise göndereyim.
  6. f3ttah

Garantiye asusun web sitesinden mi başvuruyoruz ? Ztn kendilerine yazdım ürünün incelenmesini istiyorsanız servis destek talebinde bulabilirsiniz diyip bi link verdiler.
  7. f3ttah

Yok o kadar büyük değil ben yakından çektim ekran curved dikkat edilmediğinde fark edilmiyor bile ve fotodan da belli oluyor sanırım olü piksel tam siyahtan cok açık renk kahverengimsi 2440 a aldım iade edip etmemekle arasında kaldım.
  8. f3ttah

Hocam 2440 tl ye aldım çeşitli yerlerde 3 3bucuk ve üzerine satılıyor ve ekran curved dikkat edilmediğinde belli olmuyor ölü piksel ve piksel siyah noktadan çok fotodaki gibi kahverengimsi iade edip etmemek arasında kaldım.
  9. f3ttah

2440 a aldım curved dikkat edilmediği takdirde fark edilmiyor ölü piksel
  10. f3ttah

Merhaba arkadaşlar trendyoldan sepetist mağazasından asus Vg24vqe monitör aldım ve monitörün sağında 1 adet ölü piksel çıktı ne yapmalıyım? yardımcı olursanız sevinirim. Asus a e posta attım anladığım kadarıyla 3-5 ölü piksel olması gerkiyormuş ilk defa yaşıyorum bu sorunu internette...
  11. f3ttah

aoc-g2490vxa mı alayım yada GamePower 24″GPR24C1Ms144 144Hz 1Ms mi alayım

Game Power 1790 aoc 2200 benim bütçem de 2365
  12. f3ttah

Üniversite Bölüm Tercihi

Arkadaşlar sözelciyim üniversitede Abode programları altında ders görmek istiyorum örnek Onur Naci Öztürkler gibi ae pr ps programları hakkında bilgili olmak istiyorum hangi bölümü seçmeliyim bilmiyorum yardımcı olursanız sevinirim... daha 2 senem var bu işler içinde güzel bir pc toplanmaya...
  13. f3ttah

ÖNCELİK SİSTEMMİ EKİPMANMI ?

Sizce öncelik sistemmi yoksa ekipmanmı ben şuan ekipmandan başladım monitör klavye mouse kulaklık ile sonra sisteme geçicem sistemi sonraya bırakma nedenim daha fazla para biriktirip f/p bi hazır sistem örneğin easter games in geçenki rtx3060 lı sistemi gibi okuduğunuz için teşekkürler sizin...
  14. f3ttah

AOC C24G2U/BK 165Hz 1Ms BU MONİTÖRDE G SYNC VARMI ?

Nvdia tercih edeceğim kart olarak gtx1650 veya rtx2060 3060 opabilir çünkü yotuberların veya abdullah abinin topladığını f/p bi sistem almayı planlıyorum
  15. f3ttah

Sistemim yok alışverişe ekipmanlardan başlıyorum
  16. f3ttah

Arkadaşlar biliyorsunuz aoc nin f/p monitörleri den 2 sini beğendim birisi Aoc 23.8″ 24G2U/BK 144Hz 1Ms PİVOT DİKEY IPS PANEL FİYAT 2280 BİRİSİDE Aoc 23.8″ C24G2U/BK 165Hz 1Ms Curved VA PANEL FİYAT 2300 BU İKİ MONİTÖR ARASINDA KALDIM 144 HZ OLANIN G SYNC DESTEKLEDİĞİ ÖĞRENDİM 165 HZ...
  17. f3ttah

Ryzen 5 3500X + RTX 2060 sistem 12k ₺'ya nasıl?

11.999,00₺ 21.056,00₺ tl imiş indirimdeymiş İşlemci AMD Ryzen 5 3500X 3.6GHz MPK AM4 Anakart Asus Tuf Gaming B450-Plus II DDR4 AM4 Bellek Patriot Viper 8GB 3200MHz DDR4 CL16 Ekran kartı Asus DUAL-RTX2060-6G-EVO 192 Bit GDDR6 6G Depolama Kingston A2000 500GB NVMe M.2 Kasa Asus Tuf Gaming...
  18. f3ttah

SİZCE EN İYİ SİTE HANGİSİ

İTOPYA GAMİNG.GEN MOLECULE İNCE HESAP SİNERJİ TEBİLON VB SİTELER ARASINDA SİZİN TERCİHİNİZ HANGİSİ ?
  19. f3ttah

MÜKEMMEL İNDİRİM AMA SONU HÜSRAN

şuanlık sepete eklemekle geçiniyom zamanı geldiğinde alıcam bi pc .d para yavaş birikiyor bu ekonomiyle bide 11 k ya itopyada gtx1660 lı sistem görünce bu sistem daha iyi gibi gözüktüydü gözüme neyse sağ ol açıklma için dostum
Top Bottom