Arama sonuçları: *

1. B

Yardım 500 TL klavye önerisi

Türkçe harfler sonradan basılma mı yoksa fabrikasyon çıkışlı mı? Herhangi bir soyulma oldu mu ?
  2. B

Gamepower klavyeler genellikle sorunlu oluyormuş. Ben de warlock compact’ın red switch modelini düşünüyordum.
  3. B

Monster pusat k3 pro düşünüyordum ama forumda çoğu kişi tavsiye etmiyor.
  4. B

Xrades mousepad speed midir yoksa control mü

Speed Mousepadler mouse’un daha rahat kaymasını sağlıyor Control mousepadler ise mouse’un daha kontrollü hareket etmesini sağlıyor speed mousepadlere göre mouse çok daha yavaş hareket ediyor. Genellikle yüksek dpi ile oynayan oyuncular için control mousepad öneriliyor
  5. B

Merhabalar klavye almayı düşünüyorum max 500 tl klavye önerebilir misiniz klavyede aradığım özellikler: Red switch Türkçe harfler ve büyük enter Multimedya tuşları Tkl olması işime gelir ama tam boy klavye de önerebilirsiniz şimdiden teşekkür ederim
  6. B

Xrades mousepad speed midir yoksa control mü

Merhabalar kullandığım mouse ss rival 3. Kendime speed bir mousepad almak istiyorum ama xrades mousepadlerin yüzeyi hakkında pek bir bilgi yok. Kullanan arkadaşlar yardımcı olabilir mi ? Ayrıca Monster pusat gaming mousepad ile arasında kaldım fikir verebilir misiniz
Top Bottom