Arama sonuçları: *

1. -Mehmet-

Sanallaştırmayı nasıl açarım ?

eyvallah hocam , deneyip geleyim. 1727559516 Hallettim hocam canımsın :peepokalp: Bu diğer oyunlarda ve işlemcide performans düşüşüne sebep olmaz değil mi , pek anlamam bunlardan :D
  2. -Mehmet-

msi a520 m-a pro
  3. -Mehmet-

o kadar uzun süredir anakartımın biosuna girmedim ki ne nerdedir en ufak bilgim yok :kekw:
  4. -Mehmet-

Google play games beta ile clash of clans oynayacaktım fakat oyunun inmesi için sanallaştırmayı açmanız gerek dedi , microsoft un tarif ettiği şekilde yaptım ama hala aynı. Nasıl çözerim ?
  5. -Mehmet-

2025 Yılında Vizyona Girecek Büyük Filmler !

Blade in iptal edilme riski var , hayırlısı bakalım :D
  6. -Mehmet-

COOLER MASTER MASTERLIQUID V2 ALINIR MI?

şunu yapmakta zor bir şey var mı hocam allah aşkına :kekw: Sıvı soğutcuların da montaj videoları vardır , izleyerek kolayca takabilirsiniz. 1727555706 bütçen var bildiğim kadarıyla , kasanda destekliyorsa net Frost Commander almanı öneririm. İleriki sistem güncellemelerinde de elini...
  7. -Mehmet-

COOLER MASTER MASTERLIQUID V2 ALINIR MI?

kule tipi montajı sıvıya göre daha kolay , zor bir şeyi yok korkma. Vatandan fazla para vermenin ne alemi var. Sıvıyı da kendin takabilirsin veya başka bilgisayarcıya yaptırırsın. Enarmax soğutucularda indirim varken kesin değerlendir , sırf montaj için attığın model alınmaz. Kule tipi...
  8. -Mehmet-

2025 Yılında Vizyona Girecek Büyük Filmler !

testere nin baya bir filmini izlemedim , baştan bi izlemem lazım :D Diziye dönmüş seri 11 film ne
  9. -Mehmet-

Kilo alma için öneri yaparmısınız

sporu azalt , markette donmuş ne varsa ye.
  10. -Mehmet-

Öneri S9 Ultra Klavyeli Kılıfı Ucuz Nerden Bulabilirim?

orijinal istiyorsan 2. el bak , başka nasıl ucuza orijinal bulacaksın ? :D
  11. -Mehmet-

🔥 İMAMA TABUREYLE SALDIRDI ! 🔥

Vantilatörle vuruşunda patladım :kekw: :kekw:
  12. -Mehmet-

2.el bilgisayar sattım alıcı bozuk deyip iade etmek istiyor

gerçekten bozuk mal satmadıysan ve test edip kendi rızasıyla satın aldıysa istediği kadar dava açsa da bir sorun olmaz. Eğer bozuk sattın yada söylemediysen ibre sana dönebilir ona göre.
  13. -Mehmet-

Squad Oyunu İndirime Girermi?

Hocam koş Squad steam da indirimle 10 dolar (300 tl)
  14. -Mehmet-

Rtx 4070 20.778 TL normal mi

beyaz zorunluluğu yoksa daha mantıklı.
  15. -Mehmet-

Rtx 4070 20.778 TL normal mi

Piyasanın küçük bir miktar altında , beyaz aranıyorsa düşünülebilir. Anime kızlı ventus demek, msi işini biliyor :kekw:
  16. -Mehmet-

Getir, Birleşik Arap Emirlikleri merkezli Mubadala şirketi tarafından satın alındı.

kara altın. 1727520845 Türk Telekom u Lübnanlılar almıştı , batırıp kablolarına kadar çalıp kaçtılar. Şirket Türkiye Varlık Fonuna devredildi. Cumhurbaşkanlığı bünyesinde.
  17. -Mehmet-

🔥İndirim 🔥Hepsiburada Premium a Özel Coffy'den 1 Adet Ücretsiz Kahve Kodu 🔥

akşam açık oluyor mu ? Akşam içerim :D
  18. -Mehmet-

🔥İndirim Mega Bloks, Aksiyon Figürleri,Barbie,Mattel vs. Oyuncaklarda Dip Fiyatlar !!!

ah şu gümrük limiti gelmeseydi temu da efsane fiyatlara figürler vardı.
  19. -Mehmet-

AOC 24G4X Alınır mı?

fiyattan ötürü artık alınmaz. Talepten dolayı fiyatı uçurdular.
Top Bottom