Arama sonuçları: *

1. benefitwright

Çözüldü✓ RK ROYAL KLUDGE RK61 ALINIR MI?

Geç yanıtt için kusura bakma. Müşteri temsilcisi ile görüştüm. YunExpress ile gönderim yapıyorlarmış. İlgili firma senin yerine vergilerle v.s ilgileniyormuş. Müşteri temsilcisinin dediğine göre herhangi bir vergilndirmeye girmiyormuşsun. YunExpress firması dışında farklı bir kargo firması il...
  2. benefitwright

Tercihimi Whatgeek'den yana bullandım. İndirim kuponuda vardı. Diğer e-ticart sitelerine nazaran daha uyguna geldi.
  3. benefitwright

Tercihimi Ajazz AK820 Pro dan yana kullandım. Teşekkürler desteğin için.
  4. benefitwright

2500₺ ye kadar farklı önerilerede açığım
  5. benefitwright

Aslında %75 olarak bir düşüncem yok %60 olarak bir klavye düşünüyorum AK820 dışında önereceğiniz var mı?
  6. benefitwright

Merhaba İyi formlar, RK ROYAL KLUDGE RK61 modeline bakıyorum sitede ve e-ticaret sitelerinde çok fazla önerildiğini gördüm. 2024'de satın alınır mı? Klavyenin ne gibi eksileri var? Satın alınmaz diyorsanız RK ROYAL KLUDGE RK61 ayarında bir klavye (%60) arıyorum. 2500₺'ye kadar bütçem var...
  7. benefitwright

Çözüldü✓ Red Swtich Klavye Önerisi

Hocam Gamepower kullanıyorum 1 yılda switch vs kalmadı zaten bende memnun değilim. Bende kimseye önermiyorum, alıp alacağıma pişman oldum.
  8. benefitwright

Çözüldü✓ Red Swtich Klavye Önerisi

Merhaba, 1.500₺'ye kadar ithal (Aliexpress, Amazon v.s) klavye arıyorum. FPS oynuyorum Red switch tercihimdir. Önerebileceğiniz klavye veya klavyeler var mı?
  9. benefitwright

Çözüldü✓ 2500 TL OYUNCU KULAKLIĞI ÖNERİSİ

Sürücüleri çok eski diyorlar ve Hyperx' in HP' ye satıldığını duydum eskisi gibi malzeme kalitesi iyi değilmiş emin olamadım
  10. benefitwright

Çözüldü✓ 2500 TL OYUNCU KULAKLIĞI ÖNERİSİ

Merhaba, 2500₺ ye kadar oyuncu kulaklığı arıyorum. Çok çeşit ürün olduğu için bende kafa karışıklığına çok yok açtı. FPS oyunları oynuyorum. Herhangi bir tavsiyeniz var mıdır? İyi forumlar.
Top Bottom