Arama sonuçları: *

1. B

monitorümde siyah yerler (gölgeler vb pixelli)

geçmedi parlaklık düşüyor nvıdıa dan tekrar ayarladığımda aynı sey oluyor 1649555072 bide şunu fark ettim monitorun menusunden renk ayarı yapamıyorum izin vermiyor
  2. B

monitorümde siyah yerler (gölgeler vb pixelli)

monitorümde siyah yerler pixelli gibi neden olduğunu bi türlü çözemedim 1649553508 buda nvıdia ayarlarım
  3. B

performansım aşırı derecede bi anda düştü ?

ya cs de 400-500 fps alırken şu anda 200 üstü görmüyor ara sıra 300 oluyor sebebi nelerdir lütfen yardım edin neler yapmam lazım bios sıfırlasam mı ne yapsam bilemedim oyunlarda gereksiz droplar yiyorum bilgisayarı yeni aldım ilk başlarda yoktu bi anda olmaya başladı hangi testleri yapmalıyım...
  4. B

oyunda cpu %30 u ekran kartı %50 yi geçmiyor neden ?

1635507949 16 gb yapıcam tabi ama bir kaç ay öncesine hiç böyle droplar olmuyodu bi anda başladı mhz değerini düzeltmiştim zaten ilk aldığımda
  5. B

oyunda cpu %30 u ekran kartı %50 yi geçmiyor neden ?

Merhaba donanım arşivinden aldığım g3 sistemde sorunlar yaşıyorum droplar yiyorum sistem özelliklerim 8 gb ram ryzen 5 3600 rtx 2060 ne yapmam gerekiyor oyunda %30 cpu % 30 ekran kartını geçmiyor verim alamıyorum yardım ederseniz sevinirim.
  6. B

Bilgisayarda çok düşük mbps alıyorum

Kaç günde geldi 1628770707...
  7. B

Bende öyle düşünüyorum peki kabloyu değiştirsem nerden almalıyım hepsi bir birinin aynısı 1628770480 Farklı bi Ethernet kablom malesef yok
  8. B

Meraba size bi sorun olucak bilgisayarda 200 kbps ye kadar düştüğünü gördüm sebebini anlamıyorum telefonda ölçüyorum 20 mpbs çıkıyo ethernetten mi yoksa farklı bişi mi yapmam lszım hızlandırma için ne yapmam gerek?
  9. B

500 gb M.2 ssd var dolarsa yavaşlama yapar mı

Çok teşekkür ederim yardımcı olduğun için
  10. B

Yavaşlama oldu mu
  11. B

Abilerim size sorum olucak benim 500 gb 2400 mb okuma 1750 mb yazma m.2 ssd var ben oyun yüklemek istiyorum ama bilgisayar kasar diye korkuyorum kaç gb boş bırakmam lazım performans kaybı olmaması için (yakında hdd alıcam) 1628725812 Soranlar için sdd'min markası...
Top Bottom