Arama sonuçları: *

1. HmzaY

🔵 INTEL İŞLEMCİLER BOZULUYOR 🔵 & 🔴 AMD SEKTÖRÜ ELE ALIYOR 🔴 #Laptop İşlemcileri

UV lu kullandığım için şimdiye kadar sıkıntıdan kurtulmuşum gibi duruyor. Çökme kasma donma yok şükür.
  2. HmzaY

İşlemci kullanımı artınca fps düşüyor

CPU %100 olması işlem yapamadığı anlamına gelir zaten. FPS düşmesi normal, Arka plan işlemlerini azaltmayı dene.
  3. HmzaY

Format attıktan sonra ciddi performans düşüşü

Ekran kartı sürücülerini kur
  4. HmzaY

Laptop boştayken işlemci sıcaklığı 60 70 derece arasında

Normal, bir şey açmaya çalıştığında boost çalışıyor, fan tepki veremeden ısınıp soğuyor kısa süre boost süresinde
  5. HmzaY

🟦🟦🟦 Intel İşlemcilerdeki Oksidasyon ve Voltaj Sorunlarını Kabul Etti 🟦🟦🟦

Bize ulaşanlar oldu mobil tarafta dedin de, hatalar neydi onu merak ettiğimden sordum. Tabi ki kullanıcıya düzgün ürün verilmeli. Ben de aynı işlemciyi yaşıyorum sorun hiç yaşamadım fakat sorunu yaşayan kişilerin kullandığı laptoplar cihazlar, hata sebepleri önemli bu yorumu yapmak için.
  6. HmzaY

Sorunun oksitlenmeden kaynaklı fail rate mi yoksa ısınma kaynaklı performans düşüklüğü ve mavi ekran vs mi o da önemli.
  7. HmzaY

Mobil tarafta 175W ile limitlendiği için işlemci sorun olmaz zaten çektiği voltaj belli, Ama masaüstü tarafında 250-300W çekiyor. O yüzden sunucu tarafında dert yapıyor. 1721812025 tüm 13. ve 14. nesiller için geçerli
  8. HmzaY

Intel, 13. ve 14. nesil i9 işlemcilerinde stabilite sorunları yaşandığını kabul etti. Sorun, özellikle sunucularda ve uzun süreli kullanımda ortaya çıkıyor. BIOS güncellemeleri bazı sorunları çözdü ancak hala tam çözüm sağlanamadı. Sorunun iki ana kaynağı tespit edildi: oksidasyon ve voltaj...
  9. HmzaY

Yardım SİZCE DEĞERLER NASIL?

ben 157W ile 34K puan alıyorum
  10. HmzaY

açmak için
  11. HmzaY

undervolt seçenekleri varsa bir göz atabilrsin. Cihazın fazla ısındığından belki düşük skor almış olabilrsin.
  12. HmzaY

Değerlerin düşük, hangi cihazı kullanıyorsun ? Hatta bayağı düşük ben 34K puan alıyorum aynı işlemci ile
  13. HmzaY

Fazla RAM laptopu yakar mı

Anakartını araştır, cihazın diğer modellerine bak. Ama eminim 8 destekliyordur. 4 takılı ve bi slot boş ise
  14. HmzaY

LAPTOP SERVİSİ İLE İMTİHANIMIZ

Görselleri çekiliyor, hp servisine şikayet et tekrar adamlara yolla cihazı
  15. HmzaY

Forumu İkiye Ayiracak -Anakart Sorusu . Çalıştı !(Anket)

İyi kurutursan oksitlenmeden, çalışır.
  16. HmzaY

Yardım Dün gece neden laptoplarda piyasa patladı?

Ben de ikinci el tercih etmek istemem. Cihazların ne işlem gördüğünü bilmek mümkün değil. Hele direkt pc satanlara hiç güvenmiyorum. Bireysel samimi satıcı daha iyi oluyor.
  17. HmzaY

Tamam da dolar 45mi olacak faiz kararından sonra. Fiyatlar bayağı uçuk artmış. 1721723364 Mümkün
  18. HmzaY

Dün gece itibariyle iyi 4060 4070 cihazlara 10-15k zam gelmiş duruyor. Neden ne oldu?
Top Bottom