Arama sonuçları: *

1. S

Yardım Blackshark v2 x ses karşıya sekiyor

Razer Blackshark v2 x kullanıyorum discordda arkadaşlarımın sesini en yükseğe çekiyorum ses geri onlara sekmiyor fakat youtubeden bir video açtığımda ses karşı tarafa da gidiyor. Olay çok garip çünkü arkadaşlarımın sesi en yüksekde ve geri sekmiyor fakat azcık sesini açtığım videonun sesi...
  2. S

iphone 13 aşırı ısınma

2022 Eylül ayında iphone 13 aldım ve 2023 ocak ayına kadar hiçbir sorun yoktu ocak ayına geldiğimde pil sağlığım 99 dan bir anda 96 ya düştü 2-3 gün içerisinde ve ardından telefonum şarjdayken aşırı ısınmaya başladı ki telefonu asla şarjda kullanmam şarjım az olduğunda yani %50 den aşağı...
  3. S

İncehesap'da Papara Geçerli mi ?

papara ile aldın mı bi sorun çıktı mı ?
  4. S

hdd den ssd ye windows aktarma

bildiğin güzel bi video var mı acaba
  5. S

hdd den ssd ye windows aktarma

yakın zamanda sistemime ssd ekleyeceğim fakat bi arkadaşım ssd alınca pc yi formatlaman gerekir dedi ben de hdd deki oyun ve fotolarımın silinmesini istemiyorum nasıl yapabilirim en temiz yoldan
  6. S

Haikon C100 120gb C100/120g 2.5" Sata 3.0 Ssd 827854 nasıldır

sistemim aşağıdaki şekilde acaba bi tane daha ram mi alsam yoksa bu ssd yi mi alsam bilemedim valorant da ve diğer oyunlarda sürekli takılma yaşıyorum ayrıca pc sürekli disk kullanımı %100 de açılıyo
  7. S

oyunlarda gereksiz takılma

Ama lol gibi 5gb ram kullan bi oyunda neden saniyelik takılma olur peki
  8. S

Dün tekrardan yaptım bi tık düzeldi gibi darboğaz olmadığını farkettim çözünürlüğü düşürdüğümde cpu ile gpu yüzdelerinin birbirine çok yakın olduğunu gördüm ama donma yinede var acaba ramden dolayı mıdır çünkü ramim 8gb ve oyun 7500 kullanıyo
  9. S

B450M H2S anakart XFX RX 580 8GB ,xpg 8gb 3000mhz ram seagate barracuda 2 tb 7200rpm hdd Ryzen 5 1600 işlemci
  10. S

evet ekran kartım güncel dediğiniz gibi silip tekrar da yükledim eğer işlemci için yapabileceğim bi şeyler de varsa söyleyin lütfen ne bileyim bi uygulama belki
  11. S

ya korkutmayın varsa bile çözümü vardır değil mi
  12. S

Ana menü ayarlar ve oyun içi sslerini aldım fps 170 lere kadar çıkıyo ama fighta girmeye başlayınca veya koşmaya başlayınca sürekli takılıyo 1611004675 Ana menü ayarlar ve oyun içi sslerini aldım fps 170 lere kadar çıkıyo ama fighta girmeye başlayınca veya koşmaya başlayınca sürekli takılıyo
  13. S

battlefront 2 grip istatistikleri atayım buraya ? çok fazla donuyo yani benimle beraber kuzenim oynuyo onun ekran kartı 1050ti ama hiç donma olmuyo
  14. S

sistemimde darboğaz olabilir mi az önce afterburner ile gpu ve cpu kullanımına baktım lolde gpu %100 de iken cpu %25 lerde dolaşıyo hatta sürekli çok ani değişiyor gpu birden 0 a düşüyo
  15. S

20.12.1 son sürüm
  16. S

fotoğraf yüklenmemiş, pc ise ryzen 5 1600 Rx 580 8gb, 2Tb HDD, 8 gb 3000mhz ram b450m s2h anakart
  17. S

fotoğraf yüklenmemiş, pc ise ryzen 5 1600 Rx 580 8gb, 2Tb hdd, 8 gb 3000mhz ram b450m s2h anakart
  18. S

çoğu oyunda takılma oluyo battlefront 2 gta 5 valorant lol fps yüksek ama çok takılma oluyo ve bi süreden sonra çileden çıkartıyo ayrıca radeon şöyle bi bildirim atıyo
  19. S

iphone kulaklık sorunu

iphone 7 plus kullanıyorum ve şu anki en son sürümde kulaklığı taktığıma telefon aşırı derecede yavaşlıyor spotifydan müzik dinliyorum müziği ileri sarıyo geçiyo geri geliyo siri açılıyı kapanıyo eğer aramadaysam aramayı kapatıyo kulaklıktan dolayı diye kulaklığı değiştirdim fakat sorun...
  20. S

Disk kullanımı sürekli %100

Artık canıma tak eden bir konu pc yi alalı 7-8 ay oldu ilk başlarda bi şey yoktu ama sonradan çok sorun çıkartmaya başladı özellikle hdd, seagate barracuda ST2000DM08 hdd var sürekli %100 olarak gözüküyo 3 kere format attım pc ye ilk başlarda bu sorun çıkmıyo ama formatdan 7-8 gün sonra yine...
Top Bottom