Arama sonuçları: *

1. A

Teknosa İpad İade/Değişim

Merhaba iyi günler yaklaşık 15 gün önce Teknosa mağazasından İpad Air 4 aldım ancak pişman oldum ve macbook air almayı düşündüm bunun içinde ipad i değişim yapmak istedim ancak sadece ipad air ile ipad proyu değiştirebileceklerini söylediler bunun herhangi bir başka yolu yokmudur macbook...
  2. A

Monitörde Çıkan Leke

Merhaba herkese iyi günler. Bugün normal bir şekilde oyun oynarken birden ekranımın üstünde böyle bir şey gördüm bu nedir? tamir edilebilir mi yoksa teknik servise mi yollamalıyım monitör sıfır ve bu sorun birkaç ay önce daha olmuştu ama üstüne az bastırdığımda düzelmişti sorun tam olarak nedir...
  3. A

Soğutmadan Gelen Rahatsız Edici Ses

evet o şekilde olmuyor düzeldi peki yeni bir kasa alsam düzelirmi?
  4. A

Soğutmadan Gelen Rahatsız Edici Ses

Öncelikle herkese iyi forumlar bilgisayarın sıvı soğutmasından takır takır sesler geliyor önceden ben bunu birşeyle çarpıyor diye düşünmüştüm ama baktırdım herhangibir kabloya temas etmiyor modeli ml240r RGB modeli Cooler Master markasının ben kasanın dışı tamamen cam ile kaplı olduğundan camımı...
  5. A

Yardım Anakart Jack Sorunu

Öncelikle herkese iyi forumlar eylül ayında topladığım ve bi rahat olamadığım bilgisayarımın sorunları devam ediyor eylülden beri hafif cızırtılı oynuyordum oyunları ama artık bu kulaklığa gelen cızırtı arttı ve sorun kulaklıkta olabilir diye başka kulaklıklardada denedim ancak hepsinden aynı...
  6. A

Hyper X Cloud Alpha vs Cloud II

Öncelikle forumdaki herkese iyi günler dilerim alacağım kulaklık için ses kartımın iyi olması gerektiğini söylediler bende ses kartları hakkında bir bilgim olmadığı için size sormak istedim Msi z390 Gaming Edge Anakarta Sahibim Ses Kartı İyimidir?
  7. A

Bende Anakart Olarak Msi Z390 Gaming Edge Var Ses Kartları Hakkında Bir Bilgim Yokta İyimidir Ses Kartı?
  8. A

Merhaba herkese Genelde PUBG Ve Csgo oynuyorum ve son kez kulaklık değiştirmek istiyorum ve o yüzden bu sefer iyi bir kulaklık seçmek istiyorum en çok PUBG oynuyorum lütfen pubg için Cloud 2mi Alpha mı almalıyım
  9. A

Ses Sorunu Kulaklık

Herkese merhabalar bugün bir sorun yaşamaya başladım bilgisayarımdaki jak girişlerine 3 farklı kulaklıkta denedim ancak tüm kulaklıklarda ses sadece sol taraftan geliyor 2 jak girişinide denedim ne yapabilirim
  10. A

Güçlü Sistem Düşük FPS sorunu

Eylül ayında topladığım bilgisayarımda pubg 100 150 arası fps alıyorum csde 300 üstüne çıkmıyor fiyata göre çok düşük kalıyor bilgisayarımın özellikleri şu şekilde: MSI GeForce RTX 2080 GAMING X TRIO 8GB GDDR6 256 Bit Ekran Kartı INTEL Core i9 9900K 3.6GHz 16MB Önbellek 8 Çekirdek 1151 14nm...
  11. A

İşlemciye göre Ekran kartı

2080 Dahil çoğu kartı bu işlemciyle rahatlıkla kullanabilirsiniz.
  12. A

2070 super

Ben Zamanında 2080 ile arasında kalmıştım ama 2080 indirime girdiğinde 2080 aldım ancak 2070 super’in performansıda yakın gayet iyi bir ekran kartı alınabilir.
  13. A

Kulaklığıma Cızırtı Geliyor

Kulaklğıma bilgisayarı toplattığımdan beri bir cızırtı geliyor ne yapablirim
  14. A

Bilgisayardan gelen rahatsız edici ses

Herkese iyi günler öncelik 3 ay önce toplattığım fakat aldığımdan beri beni rahatsız eden sistemimin içinden garip bir ses geliyor yaşım küçük bilgisayardanda teknik anlamda anlamam.bende sizlere sormak istedim.Bilgisayarı Toplayan kişi biraz tecrübesiz sanırım kablolamayı berbat yapmış onun...
Top Bottom