Arama sonuçları: *

1. loewry

Grafik tasarım için Laptop öneri

Merhabalar bütçe 20-25k. Universitede grafik tasarım için falan kullanmak adına laptop bakıyorum önerirseniz sevinirim
  2. loewry

Kule tipi soğutucu yardım

Tam emin değilim ama zarar görmüş veya 2.el olabilir iade edelirsiniz
  3. loewry

Yardım Kule tipi soğutucu önerisi

İd cooling se 224xts black var çok memnunum tavsiye ederim
  4. loewry

Preworkout + citrulline malate karışımı

Merhabalar antrenman performansımı artırmak adına idman öncesi sadece hiq smash pro pre kullanıyordum ama citrulline az olduğu için içeriğinde yine hiq dan citrulline malate aldım. Bugün idman öncesi pre + 3 gr citrulline aldım yeterlimidir artırayımmı citrullineyi. Şuan kulaklarım...
  5. loewry

Ağırlık çalışırken sakatlanmış olabilir miyim

Off daylarda alsam hocam sorun olurmu barfiks cunugunda sarkıp beklesem biraz faydası olurmu 1724332446 Sağolun hocamda 1-2 hafta yapmayın derken gym gitmeyinmi sırt çalışmayınmı demel istediniz 2 hafta çok zaten yeni tatilden geldim gitmemel olmaz
  6. loewry

Hocam ısınmaya daha çok önem vereceğim acı olarak anlamadım yani mesela şuan işteyim oyuruyorum hiçbiryerim ağrımıyor şuan ama mesela akşam gym de sırt idmanı atayım row atarken sol sırtım ağricak ama sadece idman esnasında ağrıyor demek istediğim idman atarken ağırlık kaldırırken ağrıyor veya...
  7. loewry

Hocam kavga için düşünüyosanız zaten sizle fazla muhabbete gerek yok fitness sadece kavga güç için değil piskolojik olarak özgüven yükselmesi fiziğini estetik fit hale getirmektir siz salın göbeği yiyin için bunu güzel buluyosanız yazık 1724319898 Tamamdır hocam bir müddet kas gevşetici...
  8. loewry

Çok aşırı sayılmaz örneğin sırt günü idmana lat pull down ile başlıyorum normal set ağırlığım 75 ise ilk başta 40 ile 1 set giriyorum ısınmış sayıyorum kendimi 1724316118 bi süre daha bekleyeceğim hiç değişme olmazsa giderim şimdilik kas gevşetici kullanayım idmanı pas geçememdd row gibi...
  9. loewry

Hocam ailemden azar işitmek istemiyorum lek çok ciddi bir şey olduğunu düşünmüyorum çünkü rahatsız edecek derece ağrımıyor kas zorlanması olarak düşünüyorum
  10. loewry

Hocam gerek varmı kendiliğinden geçer diye düşünüyorum çünkü sürekli ağrımıyor bazı günler full geçiyor bazı günler tekrar idman attıktan sonra ağrıyor
  11. loewry

Merhabalar 16 yaşındayım. Yaklaşık 2 aydır sırtımın sol tarafı sadece idman atarken ağrıyor. İdman ağrısını bilirim bununla alakası yok. Gün içerisinde hareket ederken ağrımıyor. Ama mesela gymde arka omuz yaparken veya row atarken sol tarafı ağrıyor sağda hiçbişe yok. Zorlanmadan kaynaklı belli...
  12. loewry

İphone pil sağlığına Nasıl dikkat edebilirim?

Merhabalar Telefonu Alalı 2 hafta falan oldu. Aldığımdan beri full 20-80 kuralına uyuyorum hiç fullemedim daha. fakat bu şekildede günde 2 kere sarj ediyorum. Yanlışmı yapıyorum sizce. Bazen 60-70 civarındada çektiğim oluyor telefona bakmam gerekiyor o yüzden sarjda bakmamak için çekiyorum...
  13. loewry

Grimblabs mk-677 nedir?

Merhabalar bir arkadaşım tanıdıpının tavsiyesi üzerine grimlabsın sitesinden mk677 almak istiyor ben testş olmayan birşeye güvenmem diyorum bazı makaleler varmış öyle diyor sizce mantıklımı alması ben tavsiye etmiyorum ama alacak gibi mk677 steroidin alt seviyeleri değilmi bir nevi
  14. loewry

Citrulline malate kullanımı

1 ölçeği 1 gram ama hocam az olmazmı sitrülinin su ile içiyorum preyi 1724155335 Dolabıma koyuyorum malesef yer yok öyle sıcak yerde yaşıyorum birde yapacak bir şey yok
  15. loewry

Anladım hocam peki smash + citrulline malat yan etki yapmaz değil mi 1724153551 Ne yapmalıyım ağzını kapalı tutuyorum zaten pre ile birlikte içeğim araya karışır herhalde
  16. loewry

Smash ile citrulline malatı bir arada kullanmak daha verimli olur değilmi sadece smashe göre ve yan etkisi olmaz değilmi
  17. loewry

Cok haklısınız hiq da beta alenin 300 tl ye arjinin 400 tl ye citrullinede 450 tl ye satılıyor hepsini toplam fiyatı 1100 tl falan her biri 300 gr çok daha etkili ve daha uzun gider bence bu üçünü ayrı ayrı almak daha mantıklı ama taurin kafein onları bereden alıyorsunuz
  18. loewry

Ama smashın içinde o bile 1gr cok az değilmi 5-6 ideal iken
  19. loewry

dozajını bilmediğimden direk smash pro aldım peki meraktan soruyorum citrulline malat neden prelerin içine katmıyolar önreğin smash proda yok l sitrulin diye bir şey var 1724152999 Haklısınız el ile yapmak hem kar artırcam diye verimden kısan hazır preleri almaktan kat kat iyidir oladar bilgili...
  20. loewry

Smash pronun içinde 4gr beta alanin 1gr l sitrulin 4gr arjinin 210mg kafein varmış içine birde 5gr citrulline malate ekleyeceğim iyi bir kombine olmuşmu
Top Bottom