Arama sonuçları: *

1. cinayet_07

Yeni DA-SISTEM

aynı parçalar ile geleceğini sanmıyorum. Daha önce ki sistemlerde olduğu gibi stoklu ürünler ile değiştirip vereceklerdir.
  2. cinayet_07

YENİ SİSTEME EK stok lütfen

Ne ara bitti 300 adet. Şaka Gibi daha neyi özelleştirelim diye düşünürken. Elimizde patladı.
  3. cinayet_07

İki Saatte 60 DA-SİSTEM Satıldı! COD: Modern Warfare Kodları Tükendi!

Onu anladık da sorunun gerisine cevap bulabilir miyim diye soruyorum.
  4. cinayet_07

Yanlış degilsem video da ARGB desteği yok deniyor. RGB var mı diye sordum çünkü ram için istiyorum.
  5. cinayet_07

Biz soruya cevap araken gitti Hediye. bari kasayı alabilsek. Kasayı almayı düşünüyorum lakin birkaç sorum olacak. Ben kasa da RGB görüntüsü istiyorum. Anakart destekliyor mu bulamadım. Desteklemiyorsa destekleyen hangi anakartla özelleştirmem gerekıyor. Bütceyi 200-300 daha artırmak istesek neye...
  6. cinayet_07

DA 5300 TL Yeni Sistemi Özelleştirme

Sistemin en iyi ekipmanı Ekran kartı. Anakartı MSI B450-A PRO MAX 4133MHz(OC) DDR4 Soket AM4 M.2 Ram leri de XPG 16GB (2x8GB) Spectrix D80 Liquid Cooling Kırmızı 3000MHz ile revize ederek fiyatı 5,900 seviyesine cekiyorum. O zaman da fiyat Performans olmaktan çıkıyor. Karasız kaldım. Hiç...
  7. cinayet_07

Bir cevap lütfen ilk 60 kişiyi kaçırmayalım.
  8. cinayet_07

5300 TLlik sistemde yayın yapılır mı

Kasayı almayı düşünüyorum lakin birkaç sorum olacak. Ben kasa da RGB görüntüsü istiyorum. Anakart destekliyor mu bulamadım. Desteklemiyorsa destekleyen hangi anakartla özelleştirmem gerekıyor. Mevcut RAM ler RGB mi? .Özelleştirmelerde tavsiyeleriniz olursa sevinirim Bütceyi 200-300 daha artırmak...
  9. cinayet_07

Kasayı almayı düşünüyorum lakin birkaç sorum olacak. Ben kasa da RGB görüntüsü istiyorum. Anakart destekliyor mu bulamadım. Desteklemiyorsa destekleyen hangi anakartla özelleştirmem gerekıyor. Mevcut RAM ler RGB mi? .Özelleştirmelerde tavsiyeleriniz olursa sevinirim Bütceyi 200-300 daha artırmak...
  10. cinayet_07

5300TL Yeni DA Sistemi Hakkındaki Düşünceleriniz?

Kasayı almayı düşünüyorum lakin birkaç sorum olacak. Ben kasa da RGB görüntüsü istiyorum. Anakart destekliyor mu bulamadım. Desteklemiyorsa destekleyen hangi anakartla özelleştirmem gerekıyor. Bütceyi 200-300 daha artırmak istesek neye yükseltme yapalım. Şimdiden teşekkürler. Form içinde emeği...
Top Bottom