Arama sonuçları: *

1. K

Günlük kullanım için kulaküstü kulaklık ve oyuncu kulaklığı tavsiyesi arıyorum

inceleme videolarına bir göz atayım o halde ben ürünü uzun zamandır kullanıyorsunuz sanmıştım o zaman sizede hayırlı olsun güle güle kullanın. :)
  2. K

inceliyorum hocam. Yıpranma kulaklarda terleme (terleme olabilir tabi ama fazla mı ? ) falan oluyormu ?
  3. K

özellikleri hakkında bir yazı, video vb. bir şey var mı ?
  4. K

Yardım KARGOM ŞUAN NEREDE BEN ANLAMIYORUMDA SÖYLERMİSİNİZ

ikitelli de kargonuz indirilmiş google'dan ikitelli süratkargo yazarsanız konumu Başakşehir/İstanbul çıkacaktır.
  5. K

inceleyeceğim teşekkürler 1679324107 bir bakayım inceleyeyim teşekkür ederim 1679330762 başka yorumu olan varmı arkadaşlar ?
  6. K

Çözüldü✓ bilgisayarımın performansı normal mi?

Evet işlemcin çok sıcak drop yiyorsun o yüzden temizlik ve termal macuna ihtiyaç görünüyor.
  7. K

Öncelikle selamlar ve şimdiden teşekkür ederim yorumlarınız için. Günlük kullanım için kardeşime kulak üstü kulaklık hediye etmek istiyorum telefonda müzik, video v.b kullanımları için. Hazır almışken kendime de yeni oyun oynamak için kulaklık almayı düşünüyorum tavsiyeleriniz nedir ? Günlük...
  8. K

Abdullah abinin videolarda oynadığı oyun

Oyun aslında hem çok oyunculu hem değil. Oyunda aracını bir yere bırakıp gidersen başka bir oyuncu biraktiğin yerden aracını alabiliyor. Oyunda köprü inşa edersen başka bir oyuncu senin ismini görüp o köprüden karşıya geçebiliyor. Bu kadar yani :)
  9. K

Elraenn Parva Almalı Mıyım ?

Para kaybı mı ? 3500x ile 3600 arasında para farkından daha çok performans farkı var..
  10. K

Teknobiyotik ryzen 3 3100 vs ryzen 3 3100 GTX 1650 super

Bence 1650 superli sistem daha iyi
  11. K

BU SİSTEM ALINIR MI

Konu sahibinin topladığı sistem :)
  12. K

BU SİSTEM ALINIR MI

Monitör fiyatına göre efsane sistemde öyle şimdiden hayırlı olsun :)
  13. K

Sararmış ayakkabı tabanı nasıl beyazlatılır?

Güle güle kirtletin piyasaya inat klorak diyoruz öyleyse:D
  14. K

Laptopta 8gb ram 6gb ram olması??

Apu çalışmaya devam edebilir. APU işletim sistemlerinde RAM çok önemlidir bunu söyleyeyim. Fakat performansda bir kayıp yaşanmayacağını düşünüyorum. Bütçeniz nedir ?
  15. K

Öneri 144 Hz Monitör tavsiyesi

Acer 241QS 165 hz 24 ekran
  16. K

Aliexpress 8 kuruşluk ürünler

inan ki anlamadım bende bunlar 4 ay sonra geliyor heralde o yüzden bu fiyat:D
  17. K

Ryzen 5 3500x ile 3500 arasında çok fark var mı?

Çok çok etki etmeyecektir fakat 3500X alman daha makûl çıkabilirseniz bütçe olarak tabi ki 3600 alınız.
  18. K

Aliexpress 8 kuruşluk ürünler

Senin ismini görünce bu konuyu ekran kartı bölümüne açtı sandım sağol kardeşim :D :D
  19. K

Monitörüm yeni kasaya olurmu birde yeşil şey nedir

VGA girişler günümüzde kullanılmıyor ve kullanmanı tavsite etmem verim alamazsın bir HDMI veya DisplayPort şart bence
Top Bottom