Arama sonuçları: *

1. M

Apu İşlemcinin kullandığı rami iptal etmek

Ryzen 5 5600 g var degismem de kötü oldu o sistemde rx6600 var zaten apuya ihtiyacim kalmadi rami geri alsak iyi olurdu
  2. M

Ozaman desene 2 gb ram boşuna gidiyor diye azaltmanin bi yolu varmi peki 2 gb yerine 1 yapayim ekran kartim var şuan zaten bosa gidio
  3. M

Msi 520m pro anakartim var sistemi apu olarak 1-2 ay kullandım ekran kartı alıp taktım fakat sistem 16 gb ram 2 gb ram hala kayip 14 olarak gözüküor nasıl halledebilirim yardımcı olursaniz sevinirim.
  4. M

Monitörüm için dönüştürücü

Vga girişli bi monitörum var yeni pc topladım fakat 1-2 sene monitör alamicam ful hd monitörum var onun için display veya hdm dönüştürücü önerisinde bulunursanız sevinirim bütçem max 300
  5. M

Fsp hyper 80+ pro 550w Rx5700 xt desteklermi ?

Teşekkürler kral yani bı sıkıntı çıkarmaz normal olarak işimi görür diyosun peki bitane de asus tuf gaming rx5700 buldum sence xt modelini mi almaliyim yoksa düz halinimi güç tuketimi olarak birazdaha az daha sağlıklı olurmu yada bi fark olmaz diyosan xt yi düşüncem
  6. M

Güç tuketimi konusunda 600 wat önerilir diyorda hocam bilmiyorum bendeki güç kaynağı yeterli mi değil mi rx 5700 xt için
  7. M

Güç kaynağım bu şekilde ikinci el ekran kartı bakıyorum uygun fiyatli temiz rx 5700 xt buldum ama psum uygun değil galiba desteklermi yoksa alternatif ekran kartı ne takabilirim sisteme
  8. M

Rtx 2060 alınır mı ya da ne almalıyım ?

Rx5700 xt buldum bitane temiz ama power suply konusunda sıkıntı cekermiyim bi yardımcı olursaniz cok sevinirim arkadaşlar Fsp hyper 550 pro 80 plus güç kaynağı var işlemcim ryzen 5 5600g
  9. M

Cok pahalı usta onlar ya benim butce 5 fln en fazla güçlü kart diye bakasim geldiydi de cok eski ama uzun ömürlü olmaz heralde benim için
  10. M

İlanlarda geziniyodum gtx 1080 ti ye denk geldim oldukca eski bi kart oldu günümüz için ama YouTubedan fps değerlerine bakınca performans olarak idare eder olduğunu gördüm sizce eski olsada alınır mi yoksa miladı doldumu https://shbd.io/s/SyBRowBI
  11. M

Doğrusu apu sistemi bianda aldım sorun çıkarır mi çıkarmaz mi diye dusunmeden fiyatı sıfır garantili sistem için uygun geldi tüm parçaları ikinci el garantisi bitmiş bi sistem alacağima ekran kartinci ikinci el alırım dedim 5600xt takasim vardı sonra forumlarda lanet edenleri gördüm hep...
  12. M

Apu sistemde henuz bı sıkıntı yasamadim şuan apu sistemle Minecraft fln oynuyodum sistem kararlı ve iyi çalışıyo ama watman yersem diye korkuyorum amd ekran kartlarında 6000 bin serisinden öncekiler hep sıkıntılı yorumlarını gördüğüm için yoksa fp olarak cok iyi kartlar
  13. M

Sistem özelliklerim belli usta ilk sayfada yazio bi kontrol edip yazabilirsen sevinirim fiyatina gore rx 5700 serisi cok iyide watman hatasi almak istemiyorum oyuzden dediğin gibi gtx 1600 serisi pahali olsada sürekli watman yada sıkıntı yasamaktan iyi gelio bide pisasaya hakimsin baya ekran...
  14. M

Faninda yalpalama varmiş bu fiyata alinabilirmi yada sıkıntı çıkarır uzak mi durmak lazım https://shbd.io/s/Dq2l2CcB
  15. M

Teşekkürler önerilerine dikkat edip almaya çalışıcam
  16. M

Aklımda bulunsun peki furmark testinden başka yapilicak bişey varmi ekran kartının sağlam olduğunu anlamak için yoksa 5-15 dk lik bu furmak testi yeterli olurmu
  17. M

Saticilara güvenebilsem şehir dışı ilanlarada da bakicamda izmir içi bakiyorum aradığım fiyatlarada hiç yok ondan ne alabilirim diye düşünüyorum 2060 fln cikti karşıma bi sorim dedim ekran kartinin sorunsuz olduğunu anlamak için hangi testleri yapmak lazim bide bazi ilanlarda 1 dk lik furkmark...
  18. M

Yine bakiniyodum böyle bi ilan çıktı karşıma fiyatı iyi midir? sizce ekran kartında bı sıkıntı fln varmidir nasil öğrenebilirim https://shbd.io/s/v7EnozN6
  19. M

Bakalim dostum çok sağol valla bulabilirsem almaya çalışcam dediklerini olmadi bu rtx 2060 i alırım
  20. M

Bu watman hatasi yok demi rx6000 serisinde bekleyelim bakalim birazdaha ilan gelirse darlayip almaya çalışırım olmadi rtx2060 dusuncem bide attığım ilandaki model sizce iyi mi? bilgi verirseniz
Top Bottom