Arama sonuçları: *

1. emreztrk0

Pc Başlamıyor Çalışmıyor

Merhabalar Dostlar , 3 ay önce pc kapandı ve daha da açılmadı , bu süreçte anakart psu ekran kartı m2 ssd değiştirdim . Bugün bilgisayarcıda benim psu ile bilgisayarım çalıştı yeni ssd ye windows da yükledik ancak eve geldiğimde çalışmıyor . Farklı psu kablolarıyla denedim . Aynı binadaki...
  2. emreztrk0

Ekran Kartı Seçimi Önerisi

msi gözüme hitap ediyor ama gigabyte diğerlerine göre daha ucuz
  3. emreztrk0

Gigabyte diyorsun yani :)
  4. emreztrk0

Merhaba Arkadaşlar, Şuan XFX RX 580 GTS sahibiyim , aşağıdaki RTX 3060 ekran kartları arasında kararsız kaldım . Sizce hangisini almalıyım ? Genel olarak online oyunlar oynamaktayım .
  5. emreztrk0

Bios güncellemesi sonrası ekran gelmiyor

Olmadı bro , kablolara baktım kontrol ettim anakart üzerindeki cpu ışığı yanıyor kabloda vs sıkıntı yok
  6. emreztrk0

Bios güncellemesi sonrası ekran gelmiyor

Merhaba Arkadaşlar, Yaklaşık 1 saat önce bios güncellemesi aldım ama ekran gelmiyor klavye ve mouse da ışık yok kullanım dışı. Bu durumu nasıl düzeltebilirim ? Yardımcı olursanız çok sevinirim.
  7. emreztrk0

İşlemci ısınıp pc kendisini kapatıyor

şuan boşta 70 derece , 2 ay önce macun ve diğer bakımlarını yaptım 2 aydır kapanmıyordu daha 2 gun önce basladı bu olay 1666029594 76 derece oldu sadece chrome acık suan
  8. emreztrk0

İşlemci ısınıp pc kendisini kapatıyor

Arkadaşlar Selam , 2-3 gün önce ilk defa başıma gelen bir durumu anlatacağım . İlk defa masa üstü bilgisayarım cpu sıcaklığı hatası verdi ve pc kapandı . İlk defa başıma geldi sonrasında bekledim vantilatörün önüne koydum 1 saat sonra açtıktan sonra 10 15 dk içinde pc tekrar kapandı nedeni...
  9. emreztrk0

Ekran Standby Mod Hatası

Herkese Selam Arkadaşlar , Benim bir sorunum var . Yaklaşık 1 saat önce bilgisayarın ekranı karardı ve standby moduna aldı . Ve şuan standby modundan çıkartamıyorum . Bilgisayar çalışıyor, anakartta ikaz ışığı da yanmıyor ama ekrana görüntü gelmiyor ekranı aç kapa yaptıktan sonra "standby...
  10. emreztrk0

Sıvı soğutmanın rgb leri yanmıyor

soğutmanın 2 dişi fiş anakarta takılı cpu fan ve argb kısmına . işlemcinin üstündeki rgb yanıyor . ancak radyatör fanlarının erkek ve dişi fişlerini takabileceğim yer yok .
  11. emreztrk0

Sıvı soğutmanın rgb leri yanmıyor

merhaba arkadaşlar , yeni aldığım gamepower war cry kasanın içinde rgb kontrolcüsü mevcut , ancak kontrolcüde 6 pin yuvalarız mevcut . sıvı soğutmamın fanları calışmakta ancak rgb lerini yakamıyorum çünkü 3 pinliler ve anakartda ( msi mpg b550 gaming plus ) 3 pin takacak tek yer var orası...
  12. emreztrk0

Gaming Pc Kapanma Sorunu

ryzen 5 3600x 3,80 ghz - xfx radeon rx580 8gb - xpg spectrix d50 4133mhz - msı b550 gaming plus - 512 gb m2 ssd - 1tb harddisk - 750 gb harddisk - 500 gb harddisk - 240 gb ssd - 600w +80 bronz psu
  13. emreztrk0

Gaming Pc Kapanma Sorunu

merhaba arkadaşlar , yaklaşık 5 gün önce bilgisayarımda upgrade yaptım . işlemci , sıvı soğutma ve ram aldım . ancak şuan kasanın üstünde kırmızı ışık yanıyor ve kendisini restart ediyor . Bir ara windows'u yeniden yükle mavi ekran geldi . sorunun nedenini bilen var mı ? Psu : 600w bronz...
  14. emreztrk0

Age of empires oynayan varmı

indirebileceğim link var mı bro :)
  15. emreztrk0

Şu Anda Ne Dinliyorsun?

16. emreztrk0

Bu pc cs oynatırmı..

donmadan oynatsın da fps önemli değil bro
  17. emreztrk0

Rampage KB-R105 Exhero yan ledler yanmıyor

merhaba arkadaşlar , yaklaşık 2 ay önce aldığım rampage Kb-r105 exhero mekanik klavyenin yan ledleri yanmıyor . aynı ürüne sahip olup da aynı sorunu yaşayan var mı ? yada çözümünü bilen ? şimdiden teşekkürler
  18. emreztrk0

PSU değeri yeterli olur mu ?

psu yeterliyse eğer belli bi süre idare etmeye çalışırım . eğer illa gerekliyse f/p önerilebilecek 750w psu alabilirim .
  19. emreztrk0

PSU değeri yeterli olur mu ?

tabii ki yükseltme olacak . şuan kullandığım sistem ilk satın aldıgım sistem . ancak anakartım ram frekansını kısıtlıyor . bu anakartı almamın amacı ramden kısıtlama yememek hemde ileriye dönük ram ve işlemci yükseltmesine açık olmak . 1619801012 Frisby FR-PS6080P 600W 120mm 80+ Bronze Power...
Top Bottom