Arama sonuçları: *

1. H

Öneri 3 Monitör Setup Önerileri Ocak 2024

Merhabalar, Monitör almak istiyorum ve 3 monitör kurulumu yapmak istiyorum. Bunun için kullandığınız veya bu monitör gerçekten güzel dediğiniz ürünler var ise yazarsanız değerlendirmek sitiyorum. Aradığım Özellikler: IPS Panel Tasarım Bütünlüğü Ana ekran sabit, yan ekranlar pivot olmalı. 144hz...
  2. H

Yardım RDR2 ONLİNE AYRI MI ACABA?

Online çok önemli değil cravk yapabilirim ama 150 GB indirirsem ve cravk çalışmasa sağlam üzülürüm 1630264136 Kralsın hocam teşekkürler
  3. H

Yardım RDR2 ONLİNE AYRI MI ACABA?

Merhabalar Steam üzerinden Rdr2 almayı düşünüyorum ama kafa takılanlar var. -Steam'de 300 TL Rdr2 normali alsam online girebiliyor muyum? -Rdr2 Online alsam storymod oynayabilir miyim Yani kısaca normal alınca hem stoey hem online oluyor Rdr2 Online alınca sadece online mı oynayabiliyoeuz...
  4. H

RTX 2060 EKRAN KARTI FAZLA ISINIYOR NE YAPABİLİRİM

Yarın Bi uv deneyeyim Msi afterburner dan fan ayarı ve uv ayarı bakalım ne olacak
  5. H

RTX 2060 EKRAN KARTI FAZLA ISINIYOR NE YAPABİLİRİM

Merhabalar Ekran Kartı = Msi Rtx 2060 ventus XS 6G Oc İşlemci = Ryzen 5 3600 Kasa = Rampage Sailor Ekran kartım fazla ısınıyor boşta 34 derece olmasına rağmen Dying Light oyununda (örnek olarak) 84 dereceye kadar çıkıyor normal mi ? Sıvı soğutucu almalı mıyım ? Yani yardıma ihtiyacım var yaz...
Top Bottom