Arama sonuçları: *

1. H

Şu anda alabileceğim en F/P 120 veya 240gb Sata SSD Öneriniz Nedir

Arkadaşlar laptomun harddiski bozuldu acilen SSD almam lazım aldığım ssd'nin kaliteli ve uzun yıllar dayanmasını istiyorum butcemde çok kısıtlı 1lira 1lira su anda benim için önerileriniz nelerdir.120 veya 240 GB alacağım link atarsanız inceleyebilirim.
  2. H

Türknet fiber alınır mı?

Ethernet ile 95-96 download 8mbps kayıpsız alıyorum wifi 2.4ghz ile 70mbps rahat wifi 5ghz ile 90mbps rahat alıyorum upload her halükarda 8mbps
  3. H

Türknet fiber alınır mı?

Ben aldım bence alınır benimkine 100mbps fiber TT altyapısı
  4. H

Yardım CocaCola Siparişim Gelmedi

Gençler 16 Mart 2021 de geldi biraz sabır edip bekleyin eminimki sizinkide gelir 15 subatta sipariş vermişim 16 Mart'ta geldi MNG kargo ile
  5. H

Trendyol Paylaş Kazan (9-10-11 Mart) Ana konu

Gençler bende kaydettim herkesinkini benimkinide kaydedermisiniz isteyene özelden SS atabilirim https://ty.gl/isjjjqsl
  6. H

Var mı Bana Ucuz Apu Sistem Toplayabilecek Biri?

Arkadaşlar merhaba. 3000₺ bütçem var. Bana bu bütçe ile toplayacağınız en f/p sistem nedir. İşlemciyi çok güçlü almayı düşünmüyorum onun yerine anakart,kasa ve psu'ya yatırım yapacağım. Çünkü ilerde işlemci ve ekran kartı upgrade'i yapacağım. Tercihlerim: 8x2 (16gb) 3000&3200mhz ram min. b450...
  7. H

Kısayol'dan Nasıl Zayıflayabilirim

Peki Kardeşim Sağol :)
  8. H

Ne gibi bir tempoya girmeliyim spor salonu olmadan olur mu
  9. H

Laptop'um Ne Kadar Eder

denerim olmazsada sağlık olsun
  10. H

Arkadaşlar merhaba 15 yaşındayım 85 kiloyum fakat boyummda uzun o yüzden çok göstermiyorum ama kilo vermekte istiyorum nasıl zayıflayabilirim. Daha önce benim gibi olupta zayıflayan oldumu. Neler Tavsiye Edersiniz.
  11. H

Laptop'um Ne Kadar Eder

3000 lazımdı neyse sağlık olsun
  12. H

Laptop'um Ne Kadar Eder

sağolun
  13. H

Laptop'um Ne Kadar Eder

Hadi be o kadar az mı?
  14. H

Laptop'um Ne Kadar Eder

Arkadaşlar Toshiba Satellite C55D-C-120 model laptopum var. Özellikler: İşlemci: Amd A8 7410 Ekran Kartı: Amd Radeon R5 M330 Ram: 6gb HDD: 1TB Kasada ufak tefek göze batmayacak çizikler var. Sıfır şarj aleti aldım. Bataryası sağlam. Çantası yanında. Windows 10 20H2 en son sürüm orjinal key...
  15. H

Yardım CocaCola Siparişim Gelmedi

Arkadaşlar merhaba forumda (Bedava CocoCola Redbul Kampanyası Benzeri) adı altında bir konu vardı. Bende o konudan yola çıkarak siparişimi verdim. Fakat 25 gün geçti hala kolam gelmedi. Başka alıpta gelmeyen arkadaş varmı. Not: Siparişten bir gün sonra siparişiniz onaylandı maili geldi.
  16. H

Ufak Çaplı Sistem Toplayacağım Önerileriniz Nelerdir

James Donkey'in SSD si ilk mesajımdaki linkleri tek tek bakarsanız parçaları görürsünüz teknobiyotik in sistemi gereksiz pahalı monitör ekleyince 4.000tl oluyor benim linklerdeki 144hz monitör dahil 2800tl+kasa
  17. H

469₺ işlemci 300₺ram 600₺anakart 144₺ssd 1329₺monitor Daha kasa belirtmedim 2800₺
  18. H

evet maalesef bütçe max 3500ü zorlayabilir bu arada sisteminiz çok güzelmiş hayalimdeki değerini bilin 1614688635 amd toplamak istiyorum ve monitor min. 144hz 1ms olması lazım ve va panel tercihim
  19. H

benim monitorumde yok o yüzden böyle topladım yinede teşekkürler:)
  20. H

arkadaşlar elimde amd a8 7410 apu laptop var bunu satıp kurtulacağım onun yerine ortalama bir masaüstü toplayacağım birazda geleceğe yatırım olacak çünkü laptopumun özellikleri bayağı eskidi ufaktan masaüstüne giriş yapıp zamanla upgrade etmek istiyorum unutmadan söyleyeğim bütçe az aklımda...
Top Bottom