Arama sonuçları: *

1. S

Ktm Duke 125 alınır mı?

japon diyorum baska birsey demiyorum tarza cok takilma naked racing scooter hepsi olur. şekil işi geçici seni servis ve yedek parca konusunda uzmeyecek olan bir marka model seç honda pcx veya suzuki 125cc olan model gibi
  2. S

Pc kullanimi icin koltuk onerisi

Gerek yok dostum 128 kilodan dustum zargana gezerim daha iyi ideal bicimde dahi olsa kilo istemiyorum
  3. S

Pc kullanimi icin koltuk onerisi

Arkadaşlar 1.90 78 kilo birisiyim yeri geliyor uzun sure pc kullandigin oluyor bana gaming veya gaming olmayan rahat koltuk onerisi yapabilecek var mi?
  4. S

Aorus GeForce RTX3070Ti 1,834 TL ?

Fiyati yanlis olabilir kasim ayinda 750tlye 10klik monitor vardi sabahinda arayip iptal ettiler😁
  5. S

Diablo 4 rastgele donup kalma

tamamen rastgele bir şekilde cogunlukla yükleme ekranlarında oyun donup kalıyor çozum onerisi olan var mı?
  6. S

Konsol Savaşları Bitti Kazanan PlayStation "Xbox 3. Parti Yayıncı Oluyor"

Arkadaşiniz hangi platformda coksa ona gecin beyler konu kapanmistir ps4 ve pro kullandim bizim ekip dagildi gibi bisey konsolu acip bos bos bakiyordum ps5 alacam fiyatlari sisirdikce sisiriyorlar dedim az daha koyar pc alirim iyiki de almisim
  7. S

🔥İndirim Mx4 Termal Macun 181,51 ₺

200 kusur TL'ye aldim geçenlerde amazon uzerinden satici teknobiyotikti elime ulastiktan 2 gun sonra arandim icine islemci koyulmus olmasi gerek kamera kayitlarindan gorunen bu denildi ama oyle birsey yoktu belli ki bi yanlislik olmus bu da boyle bir animdir😀
  8. S

PC için dualsense mi Xbox mi

Ben pcden arkadasim ps5ten warzone oynadik dun dualsensein ozelliklerini sadece hikayeli oyunlarda iyi diye bahsetti ileride ps5 alinmayscaksa xbox gamepad daha mantikli
  9. S

💸31K Topladığım Sistemi Değerlendirin.🧐

Kaliteden kastim sistemin kas gucu veya segmenti degil kendi istegine gore kafasina yatanlari almasi belki istedigi kalite odur
  10. S

🔥İndirim ThermalRight Assasin X 120 SE ARGB 849 TL \ 749 TL \ 799 TL

Arkadaşlar 5 bakir borulu olan modeli aldim montajdan sonra degerlere bakinca 35 40 derece boşta calistigibi gordum stock sogutucu 50 60 dereceye cikiyordu bende oyun olarak da yalnizca cod oynadim 61 derecede calisti cogu zaman ustune cikmadi (islemcim 5600x) Icinden thermalright marka macun...
  11. S

💸31K Topladığım Sistemi Değerlendirin.🧐

Oncelikle hayirli olsun o paraya su da alinabilirdi gibi dusunme parcalari kendin secmissin hazir sistemlerde karsilasilan problemleri goruyoz kendin sectigin icin kalite konusunda da kafan rahat olur ben de aynisini yaptim aralik ayinin basinda gule gule kullan
  12. S

Burda yazdigim gibi ak400 yerine 5 borulu olani aldim suan stock fan var 5600xle beraber gelen ben mx4 aldim ayrica kaliteli birsey olsun diye ustunde gelene pek guvenmiyorum ben sahsi fikrim deneyimim olmadi. stock fandaki macunu kullaniyorum 70 80 derece oluyor simdilik
  13. S

Dijital gostergeli olan ak400ü iptal edip 5 borulu olani aldik bakalim hadi hayirlisi paylaşım için teşekkürler
  14. S

Dijital olani amazon yurtdisiyla 1300 TL'ye geliyor nerdeyse 2 kati
  15. S

Amazon yurtdisindan ak400 dijital siparisi vermistim nerdeyse 2 kati fiyat iptal edip alinmali mi?
  16. S

AMD Ekran Kartları Alınır Mı??

Sikinti yasayanlar illaki olur 2 hafta kadardir asus rog strix 6650xt kullaniyorum sikinti yasamadim evet 2 hafta kisa bir süre var ama oyun performansinda gayet iyi 50 derece olmadigindan fan acmadigi da oluyor oynadigim oyunlar diablo4 division 2 edit: ayni isi yapacagini dusundugun nvdia...
  17. S

RTX 4070 RX 7800 XT hangisini almalıyım

6650xt kullaniyorum 10 gundur driver kaynakli bir sorun yaşamadim illa ki vardir yaşayan ama biraz abartildigini dusunuyorum
  18. S

2023'ün En İyi CPU'ları (Intel vs. AMD)

6650xt aldim mesela bugunu kurtariyor yarina bakariz artik dedim cunku muadili diger marka urun cok daha pahaliydi ve yapacagi is ayni
Top Bottom