Arama sonuçları: *

1. berkan-

ekran kartı zarar görmüş müdür lütfen yardım edin

ekran kartım fan ayarlarını kendi kendine 0 a çekiyordu bu sorun düzeldi ama düzeltene kadar ekran kartı fazla ısındığı için kendini 3 4 kez kapattı ve oyunlarda daha düşük fps almaya başladım kartın zarar görüp görmediğini nasıl anlarım 6700xt kullanıyorum
  2. berkan-

ekran kartım fazla ısındığı için kendini kapattı zarar görmüş müdür

ekran kartım fan ayarlarını kendi kendine 0 a çekiyordu bu sorun düzeldi ama düzeltene kadar ekran kartı fazla ısındığı için kendini 3 4 kez kapattı ve oyunlarda daha düşük fps almaya başladım kartın zarar görüp görmediğini nasıl anlarım 6700xt kullanıyorum
  3. berkan-

ekran kartım fazla ısındığı için kendini kapattı Benchmark testi normal mi

eminim 1 kere de kapanmadı fanları çalışmıyor bazen ekran kartı kapandıktan sonra alıyorum fanların dönmediğini 1692649433 ekran kartı zarar görmüş müdür 1692649552 bazen fanları çalışmıyor kartın 3 kere kapandı ısındığı için zarar görüp görmediğini nasıl anlarım
  4. berkan-

ortalam 68 gibiydi %100 fan gücünde
  5. berkan-

Benchmark testi böyle normal mi
  6. berkan-

vandal champions 2023 alınır mı ?

paran varsa alınır
  7. berkan-

ekran kartımın fan ayarları kaydedilmiyor

rx 6700xt kullanıyorum fan ayarını yaptıktan sonra ayarları kaydettikten sonra ayarlar sıfırlanıyor. Bazen fan hızını tamamen 0 a çekiyor kendi kendine fanları çalışmıyor bilgisayar kendini kapattıktan sonra fark ediyorum 3 kere başıma geldi yanacak diye korkuyorum, ne yapmalıyım?
  8. berkan-

8-9 bin tl arası hazır sistem önerisi

en fazla 9000 tl lik bir sistem alabilirim fiyat performans sistem önerir misiniz
  9. berkan-

yeni aldığım sistemin ekran kartından gerip bir ses geliyor

dikey eşitleme nedir ve nasıl kapatabilirim?
  10. berkan-

yeni aldığım sistemin ekran kartından gerip bir ses geliyor

bugün elime ulaşan gaming gen tr den aldığım sistemin ekran kartından oyun oynarken tiz garip bir ses geliyor oyun dışında bir problem yok (ses fandan gelmiyor) ne yapmalıyım
  11. berkan-

AMD ANTİ LAG vs Nvidia REFLEX

Nvidia nın dirver konusunda önde olduğunu biliyorum ama rtx 3060 almak yerine rx 6700xt almak daha mantıklı geliyor iki kart arasında kalmamın tek sebebi nvidia reflex
  12. berkan-

aralarında çok fark var mı?
  13. berkan-

1) AMD anti lag ve Nvidia reflex arasında farklar neler 2) AMD anti lag Nvidia reflexin yerini azda olsa tutabilir mi 3) Genel olarak fps oyunları oynuyorum ve AMD kart almayı düşünüyorum ama kafam çok karıştı nvidia reflex için nvida kart almaya değer mi
  14. berkan-

RTX3060 MI RX6700XT Mİ

15k bütçem var alınabilecek 2 kart var rx6700xt ve 3060 ikisini kıyaslıyorum bende o yüzden
  15. berkan-

RTX3060 MI RX6700XT Mİ

nvidia reflex in valo fln oynarken çok etkisi olur mu?
  16. berkan-

RTX3060 MI RX6700XT Mİ

3060 la fiyatları aynı neredeyse kıyaslana bilir bence 1667494821 bende öyle düşünüyorum ama 3-5 fps değil işte fark .d
  17. berkan-

RTX3060 MI RX6700XT Mİ

neden peki?
  18. berkan-

RTX3060 MI RX6700XT Mİ

nvidia reflex oyunu çok etkliyormu sence
  19. berkan-

RTX3060 MI RX6700XT Mİ

genel olarak valorant oynuyorum iki kart arasında kaldım nvidia reflex için 3060 alınır mı oyunu ne kadar etkiliyor bilen yazsın lütfen
Top Bottom