Arama sonuçları: *

1. altin cocuk

Donanım Arşivi Forum Gönüllü Moderatör Alımı

adım emre Dil: ana dil hewalce ama türkçeyi hallederiz sıkıntı yoq aktif oldugum saat: köyde yasıyoruk bazen sut sagma ıslerı oluıyor /esek /ınek onun harıcınde aktıfımdır tesekkur
  2. altin cocuk

7000 TL Laptop Önerisi

7000 TL civarında bütçem var, aslında bütçe tam belli değil işimi görecek en f/p laptopu almak istiyorum. Sadece surf için kullanılacak max word'e girilicek. Görüntüye önem veriyorum, şık bir şey olursa güzel olur. 7000'den aşağıya yada biraz daha yukarı önerebilirsiniz. Teşekkürler.
  3. altin cocuk

HS50 Pro vs Kraken X

XxXxXxKrakenXxXxX
  4. altin cocuk

300 TL TWS Kulaklık Önerisi

Hoşuma gitti, markayı ilk defa duydum biraz incelemelere bakıcağım. sence soundliberty 92 ile arasındaki fiyat farkına değer mi?
  5. altin cocuk

Silikonlu yapıda olmasını istemiyorum. SoundLiberty 92 nasıl?
  6. altin cocuk

Çubuklu yapıda ve tasarımı güzel olması, şarj ve mikrofon önceliğim. Bütçem 300 TL iyi bir şey derseniz biraz daha çıkabilirim. Lazım mı bilmiyorum ama kullanılacak telefon İphone. @Evil Belief
  7. Mpow Air SE Oyuncu Kulaklığı

Mpow Air SE Oyuncu Kulaklığı

1.5 ay önce Hepsiburada satıcısından aldım. Kutu fatura garanti eksiksiz.
  8. Monitör Alınır  700 TL

Monitör Alınır 700 TL

Model fark etmeksizin HDMI girişli monitör arıyorum en fazla çıkabileceğim rakam 700.
  9. altin cocuk

Bu anakart iyi midir?

kazıkkkk https://www.akakce.com/anakart/en-ucuz-msi-b460m-a-pro-intel-lga1200-ddr4-micro-atx-fiyati,754926720.html
  10. altin cocuk

Steam cadılar bayramı indiriminde ne alacaksınız?

Botlardan oynayamazsın. PUBG devri kapandı. Asetto corsa alacak arkadaşlara tavsiyem DLC'leriyle beraber alın.
  11. altin cocuk

Rx460 için en uygun driver hangisidir ?

20.4.2 öneririm.
  12. altin cocuk

FURY X Kablolu Geliyor

bu mpow air se lan
  13. altin cocuk

🔥İndirim Akbank n11 alışverişine 50TL indirim veriyor

Elektronik harcamalarda kullanamıyorsunuz, daha bir sürü kategoride geçersiz boşuna sevinmeyin.
  14. altin cocuk

Corsair Spec Delta vs MSI 100M

Corsair spec delta CV550 Outlet ürün cashback ve kuponla beraber 630 TL'ye geliyor. Kablo kanalları kauçuk ve malzeme kalitesi güzel çevik 3fanla geliyor. Fakat outlet. MSI 100M + VX plus 690 TL ikisi de sıfır görünüşü daha çok hoşuma gidiyor ve hava akışı spec deltaya göre daha iyi. çok...
  15. altin cocuk

TN mi ips panle mi almalıyım

1ms GTG tepkimeye sahip yanit sureleri mukemmel rekabetçi oyunlar icinuygun renk gsmutlari da mukemm dizi film hikayeli oyunlar icinde. Hem goruntu guzel hem tepkimesi daha iyi hem de tasarimi ayrica pivot da var. daha ne isteyebilirsin ki
  16. altin cocuk

TN mi ips panle mi almalıyım

Kesinlikle Lg 24gn650b
  17. İş gorecek monitor

İş gorecek monitor

Model fark etmez is gorecek idarelik bir monitor ariyorum. En fazla cikabilecegim rakam 400.
  18. Ryzen 1600,1600AF, 2600 Alınır

Ryzen 1600,1600AF, 2600 Alınır

Letgo da keklik dolandıracağınız fiyatlarla gelmeyin lütfen. İzmir içi elden veya param güvende sistemleriyle alabilirim.
  19. altin cocuk

İtopya kulaklık iadesi

ben denedim iade talebini görmezden geliyorlar gene de şansınızı deneyin.
  20. altin cocuk

250TL Mouse Tavsiyesi

https://www.itopya.com/razer-basilisk-x-hyperspeed-kablosuz-gaming-mouse/ bu fiyata mükemmel :)
Top Bottom