Arama sonuçları: *

1. AlyseaNN

Çözüldü✓ formattan sonra kasma sorunu

Tam olarak ne yaptığınızı söyleyebilir misiniz değerlerini falan? Aynı sorundan muzdaribim.
  2. AlyseaNN

Ekran Kartı OC Sonrası Ekran Kartında Açılmama

Voltaj vermedim şimdi deniyorum hemen 1607515783 Bulamadım bunları b450mk anakartım 1607516141 Genelde nerede oluyor bu pinler? 1607516484 Lütfen yardım edin bulamadım
  3. AlyseaNN

Rx 5600 xt asus tuf evo vbiosu yapmıştım ama vram hala 1500 mhz gözüküyordu amd adrenalin uygulamasından 1750 mhz yaptım yeniden başlatınca açılmadı ekran 1607515469 1607515482 Voltaja ellemedim
  4. AlyseaNN

Ekran kartı bellek frekansını yani vrami arttırdıktan ve bilgisayarı yeniden başlattıktan sonra monitöre ekran gelmedi ve klavye ve mouseada ışık gelmedi. bios piline çıkarıp taktım ramleri çıkarıp taktım ama olmadı. çözüm bilen varsa lütfen acil yardım edebilir mi?
  5. AlyseaNN

ASUS RX 5600 XT TUF EVO BIOS GÜNCELLEMESİ SORUNU

Yukarıdaki arkadaşın demesi üzerine aptallık ettim işte monitöre görüntü gelmiyor bilgisayarın çalışma sesi geliyor ekran kartının ışığı falan yanıyor ama ekran gelmiyor
  6. AlyseaNN

Yaptım olmadı
  7. AlyseaNN

Arkadaşın dediği gibi elle arttırdım reset atayım dedim şuan ekran gelmiyor klavye ışığı gelmiyor ama bilgisayar çalışıyor 1607510402 Yardım edin lütfen ne yapacam ben?
  8. AlyseaNN

Herhangi bir sorun olur diye korkuyorum açıkçası.
  9. AlyseaNN

Donanım Arşivi Sistem 2 bilgisayarına sahibim. Ekran kartımın vBiosunu ilk günden güncelledim ama farkettim ki memory clock (vram) hızı 1750 MHz olması gerekirken 1500 Mhz' de çalışıyor: Bu sorunla karşılaştıktan sonra tekrar vBios güncellemesi yapmaya çalıştım ancak program ekran kartının...
  10. AlyseaNN

GSKILL 8GB 3200MHz CL16 OverClock Ayarı

Bende de aynı ramler var. Takipteyim.
  11. AlyseaNN

(Çözüldü) Valorant 144 Hz çalışmıyor!?

Kardeş Allah senden razı olsun çok daha iyi oldu. Aylardır araştırdığım sorunun çözümü bu olması da çok komik.
  12. AlyseaNN

Hayır takılma olmuyor ancak dediğim gibi oyun bazen hiç akıcı gözükmüyor, fpsin 200 ün altına düşmemesine rağmen.
  13. AlyseaNN

Evet ekran kartı, Chipset ve BIOS' um güncel.
  14. AlyseaNN

Oyun 144hz vermiyor manasında dedim. Fps kısıtlaması kapalı.
  15. AlyseaNN

Kardeş açıklamayı okumadın galiba? :D Donanım Arşivi Sistem 2
  16. AlyseaNN

Merhaba Donanım Arşivi Sistem 2 bilgisayarına sahibim. Valorant oyununda bazen sanki hz düşmesi yaşıyorum. Hele ki ölüm maçında oyun 75-100 hzde çalışıyor gibi görüyorum. Monitörüm BENQ XL2411P yardımcı olacaklara şimdiden çok teşekkür ediyorum.
  17. AlyseaNN

Ana Konu Trendyol Paylaş Kazan Kampanyası

https://ty.gl/0y95ngdec dönene anında dönerim.
  18. AlyseaNN

144Hz Gibi Hissetmiyorum

Valla bilemedim, monitörden kaynaklı olduğunu düşünüyorum. Bence MSI' n müşteri hizmetlerini arayıp durumu izah edin. Umarım sorununuz çözülür.
  19. AlyseaNN

144Hz Gibi Hissetmiyorum

Görüntü ayarlarından 144hz seçili mi?
Top Bottom