Arama sonuçları: *

1. L

Bilgisayar'a ssd takınca görüntü gelmiyor

Hepinize hayırlı akşamlar. Bugün Valorant oynarken oyunda 4-5 saniyelik takılmalar oluşmaya başladı, maç bittikten sonra bilgisayarı kapattım ve 5 dakika sonra yeniden açtım. Windows sorun giderme sekmesi geldi, Windows 10 ile devam et dedim ve siyah ekran ile karşılaştım kapatıp yeniden...
  2. L

sıfır pc monitöre görüntü gelmiyor

Evet pinler doğru, yarın sabah arayıp konuşucam müşteri hizmetletinle gönder derlerse gönderirim başka çare yok
  3. L

Hiçbiri yanmıyor
  4. L

Televizyona başka bir hdmi kablosu ile denedim olmadı 1670349465 Başka bir kabloyla televizyona bağladım ama gelmedi ekran yarın sabah arayıp görüşücem sıkıntı çıkarmazlar inşallah
  5. L

Monitördeki 2 hdmi girişini de denedim başka ekran kartı taktım onda da denedim ama maalesef 😕
  6. L

Selamlar yaklaşık 1 hafta önce sinerji bilgisayardan Sinerji Venom adlı bilgisayarı aldım bugün elime ulaştı ekran kartını montajlayıp bilgisayarı açtığımda ekran kartı'nın fanları dönüyor fakat monitöre görüntü gelmedi ram'lerin yerini değiştirdim kabloları tek tek kontrol ettim fakat sorunu...
  7. L

Amd'den nvidia geçmek

2060 aldım teşekkürler yardımın için.
  8. L

Amd'den nvidia geçmek

Anladım çok sağol. 1670173851 İ3 10105 darboğaz olurmu?
  9. L

Amd'den nvidia geçmek

GDDR5x yazıyor ama benim anakart'a uyarmı alınca?
  10. L

Amd'den nvidia geçmek

11. L

Amd'den nvidia geçmek

Şu anki bilgisayarımda rx6500xt var ve ben amd'nin genel problemlerinden bıktığım için Nvidia ekran kartına geçiş yapmak istiyorum aklımda gtx1660s ve rtx 2060 super var ben bunlardan birine geçiş yapmak istiyorum ama geçiş yaparsam herhangibir sorun, crash yada bi problem ortaya çıkarmı?. Pek...
  12. L

Logitech G29 Orijinalmi?

Dün gece Trendyol üzerinden 9bin tl'ye yakın bir paraya logitech g29+shifter aldım fakat bugün kargoya verildiğinde İstanbul Tahtakale'den kargoya verildiğini gördüm ve içime bi kurt düştü satıcı açıklamada yurt dışı ürünü olduğunu belirtmiş ama bu ürün bana ulaştığında ben bu ürünün orijinal...
Top Bottom