Arama sonuçları: *

1. K

İ5 1140F'e 4070 takmak sorun çıkarır mı ?

Bilgisayarımın bileşenleri parça parça yeniliyorum sıra ekran kartına geldi 4070 veya 4060 arasında git gel yapıyorum acaba işlemcin İntel Core İ5 11400F dar boğaz yapar mı ?
  2. K

Monitörde no hdmı signal hatası

Normalde sorunsuz olarak çalıştırdığım bilgisayarımı bir gün açarken monitörden HDMI No Signal yazısı ile karşılaştım bende kablonun temassızlık yaptığını düşündüm. Kabloyu yeniden tak çıkar yaparak belli bir süre idare ettim. Bugün bilgisayarımı açınca tekrardan aynı sorun ile karşılaştım bu...
  3. K

SteelSeries Artics 9X kulaklığım xbox series X bağlandığında temassızlık yapıyor

Xbox Series X'im için aldığım, Steelseries Artics 9X kulaklığım bağladım bağlar bağlamaz temassızlık yapmaya başladı. Küçük bir harekete bağlantı kesiliyor ama Telefona bağladığımda her hangi bir temassızlık sorunu yaşamıyorum.
  4. K

Çözüldü✓ Bios tan format atarken mavi ekran hatası alıyorum

Bios kısmında en üsteki kısımdan cms yi aktif ettim oldu
  5. K

Sorun çözüldü çok teşekkür ederim
  6. K

Boot menüsü burada hocam
  7. K

1644688667 Windows kurulum ekranı diyorsanız oraya ulaşamıyorum bu hatayı alıyorum stop code : 0x0000021
  8. K

Biliyorum atarken o hatayı veriyor sorun orada 1644688347 Boot priorty de hdd im gözükmüyor ondan kaynaklı olabilir mi ?
  9. K

Microsoft un kendi sitesinden Windows 10 iso dosyasını rufus programı aracılığı ile attım
  10. K

Yeni : Anakart Asus H510M-K İşlemci İ5 11400F Eski : Anakart MSI H110M PRO İşlemci İntel Celeron G3930 Diğer parçalar aynı Gskill 8 gb 2133 mhz ram 1Tb HDD 1644686158 Boot menu de mi yoksa hatayı aldıktan sonra mı ?
  11. K

Harddisk içinde Windows vardı ondan kaynaklı olabilir mi ?
  12. K

Microsoft un kendi sitesi üzerinden indirdim
  13. K

İşlemci ve anakartı değiştirdim, bios güncelledim. Windows kurmaya kalktığım zaman aşağıdaki hatayı veriyor
  14. K

Windows 10 sıfırlama sonrası siyah ekran da kalıyor

Merhabalar bilgisayarım çok yavaşladığı için Windows 10 ayarlarından 0 ladım ama şimdi Windows yüklenip siyah ekran da kalıyor Ctrl alt del vb gibi kısa yolları açamıyorum.
  15. K

Windows Store Konumumu nasıl değiştirebilirim

Merhabalar Windows store ve Windows konumum İngiltere de gösteriyor ve her şey sterlin üzeriden satılıyor bu konumu nasıl değiştire bilirim ?
  16. K

Dualshock 4 pc ye bağlıyorum bazı oyunlarda çalışıyor bazı oyunlarda çalışmıyor.

Merhabalar başlığın uzunluğundan dolayı kusuruma bakmayın. Dualshock 4 kolumu pc ye usb kablosu ile bağladığım zaman onu ses aygıtı olarak algılıyor ilk bağladığımda gris isiminde bir oyun ile test ettim ve sorun olmadı ama ertesi gün başka bir oyun ile test edince oyunlar kolu algılamıyor. Not...
  17. K

XİOMİ Mi band 4 orijinal kordon nereden bulabilirim ?

Kendi sitesinde satış linki bulamadım atarsanız sevinirim 1609527099 Önerebileceğiniz satıcı varsa link göndere bilirmisiniz çok teşekkür ederim
Top Bottom